HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Jak znaleźć pracownika

Rekrutujemy najlepszych pracowników.

 

Jeśli poszukujesz wykwalifikowanych pracowników i chcesz mieć pewność, że ich kompetencje zostaną dobrze sprawdzone, to postaw koniecznie na doradztwo personalne. Dzięki temu będziesz miał szansę poznać pracę prawdziwych specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Teraz jest to możliwe i dostępne na wyciągnięcie ręki.

agencje-pracy-tymczasowejWystarczy, że postawisz właśnie na naszą agencją, a przekonasz się jak w łatwy i szybki sposób odnaleźć nową kadrą do Twojego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się całym procesem rekrutacyjnym. Rozpoczynamy poszukiwania potencjalnych pracowników od umieszczania ogłoszeń w sprawdzonych miejscach, a także udziale w targach pracy, czy rozeznaniu wśród uczelni wyższych oraz innych firm. Następnie dokonujemy wstępnej selekcji kandydatów.

Sprawdzamy dokładnie każdy życiorys i wybieramy jedynie te osoby, które spełniają wszystkie Twoje kryteria. Wybranych przyszłych pracowników zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie dokładnie badamy ich kompetencję oraz posiadane umiejętności. Sprawdzamy je za pomocą specjalnych metod, a także narzędzi jakościowych. Zlecamy różne zadania i badamy różne zdolności oraz umiejętność przystosowania się do pracy w każdej sytuacji. Zawsze zapewniamy miłą atmosferę, a referencję prześwietlamy niezwykle szczegółowo.

Śledzimy również historię pracy konkretnych kandydatów na wcześniejszych stanowiskach. Robimy to wszystko po to, aby wybrać specjalnie dla Ciebie jak najlepszego pracownika, który zasili Twój zespół i podniesie poziom efektywności oraz wydajności w Twojej firmie. Na nas zawsze możesz polegać, gdyż to co nas wyróżnia, to bogate doświadczenie, udokumentowane tysiącami podpisanych umów.

Działamy sprawnie i staramy się zawsze odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby.

Dokładnie wysłuchujemy potrzeb i nakreślamy profil kandydata, żeby później móc pracować według ściśle ustalonych wcześniej zasad. Jesteśmy w pełni profesjonalni oraz rzetelni więc możesz nam w 100% zaufać. O przebiegu i postępach rekrutacji informujemy na bieżąco, zatem zawsze trzymasz rękę na pulsie. Zapraszamy do nas!