HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Kurs kadry i płace Szczecin

Kurs kadrowo – płacowy w Szczecinie.

Prowadzone kursy kadrowo-płacowe wyposażone są w odpowiednie pracownie z wykorzystaniem komputera. Oczywiście zajęcia w pracowniach są prowadzone w Systemie Zarządzania Kadrami i Płacami w programie – Symfonia. Celem kursu jest jak najlepsze przygotowanie słuchaczy do prowadzenia niełatwych zagadnień kadrowo-płacowych. Kursy prowadzone w Szczecinie są odpowiednio podzielone na grupy odpowiadające tematyce omawianej na kursie:

  1. kadry-placeKursy Kadrowe i Płacowe od podstaw.

– Są to kursy typowo przeznaczone dla osób początkujących bądź też przygotowujących się do pracy w działach kadrowo-płacowych.

  1. Kursy Kadrowe i Płacowe dla zaawansowanych.

– Z kolei kursy tego typu przeznaczone są dla osób o większych wymaganiach czy też pracujących w działach kadrowo-płacowych. Nauka na tym poziomie umożliwi bezproblemowe osiągnięcie wiedzy wystarczającej do zdania specjalistycznego egzaminu z wybranego tematu. Wszystkie kursy obejmują zakres zagadnień kadrowo-płacowych.

  1. Kursy Kadrowe i Płacowe w specjalistycznej pracowni komputerowej.

– Kursy przede wszystkim przeznaczone dla osób pragnących poznać techniki umożliwiające szybkie i co ważne bezbłędne naliczanie wynagrodzeń czy też prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej na przykładzie organizacji działu firmy w programie Symfonia Kadr i Płac oraz prowadzenie rozliczeń dokumentacji pracowniczej w programie – Płatnik.

Od samego początku kursy kadrowo-placowe posiadają znaczną ilość godzin zajęć praktycznych w pracowni komputerowej, gdzie uczestniczy mają możliwość osobistego prowadzenia prac działu kadrowo-płacowego m.in. z wykorzystaniem programu Symfonia. Co ważne wszystkie zajęcia są dostosowane są do poziomu kursu i stopnia zaawansowania problematyki objętej kursem. Uczniowie kursów kadrowo-płacowych mają także możliwość praktycznego opanowania pracy objętej tematem kursu na zajęciach praktycznych w pracowni komputerowej a na życzenie słuchacza jest możliwość otrzymania szczegółowych programów i terminarzy kursów.

Aktualne kursy związane z tematyką kadrowo-płacową:          

  1. Kursy kadrowe w dziedzinie kadr i płac.
  2. Warsztaty kadrowo-płacowe

W każdym wymienionym powyżej kursie znajduje się odpowiedni moduł komputerowego prowadzenia działu kadrowo-płacowego z wykorzystaniem – Symfonia Kadr i Płac oraz Kalkulatorów płacowy – Dzeta. Możemy tu znaleźć także moduł obsługi programu Płatnik.

zamówienia…

Ceny wszystkich szkoleń:
  • PK - 400 zł / osobę
  • ŚK - 450 zł /osobe
  • PP - 400 zł / osobę
  • ŚP - 450 zł / osobę
  • OKP - 600 zł / osobę
10% zniżki na wszystkie szkolenia łącznie