HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Kurs kadry i płace Gdańsk

Proponujemy szkolenie z zakresu Kadr i Płac w Gdańsku.

Czym możemy wyróżnić nasze kursy w Gdańsku od innych?

Przede wszystkim tym, że podział kursów tutaj dzieli się dwie części. Pierwszy stopień – jest realizowany od podstaw, drugi zaś jest skierowany dla innej grupy odbiorców a nazywany jest – kursem zaawansowanym.

Kursy kadrowo-płacowe są odpowiednio podzielone i przydzielane są na zasób wiedzy uczestników. W ofercie zatem znajdziemy kurs I oraz II stopnia.

outsourcing-kadr-placKurs I stopnia adresowany jest do osób:

  1. Które, dopiero rozpoczynają pracę w działach kadr i płac w związku z tym nie mają żadnego doświadczenia lub posiadają ale w bardzo podstawowym zakresie.
  2. Które, pracowały stosunkowo dawno w działach kadr i płac i chcą odświeżyć i pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie.
  3. Które nie miały jeszcze żadnej styczności z pracą w działach kadr i płac, natomiast wiążą z tym swój rozwój zawodowy .

Kurs II stopnia z kolei adresowany jest dla osób:

  1. Które, pracują w działach typowo kadrowo-płacowych oraz dla osób pracujących w innych działach, które wykorzystują wiedzę z tego zakresu.
  2. Które, ukończyły z powodzeniem pierwszy stopień i wyrażają chęć podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności z zakresu kadr i płac.

Kurs kadry i płace Gdańsk

Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo i zakończenie kursu.

Po każdym zakończeniu kursu słuchacze otrzymują odpowiednie zaświadczenie o ukończonym kursie zgodnym ze wzorem z rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012r.

Materiały do których możemy wrócić.

pracaW trakcie trwania każdego z kursów uczestnicy otrzymują materiały opracowane przez odpowiednich wykładowców prowadzących zajęcia. Materiały te, to typowe książki szkoleniowe, które opracowane są w taki sposób by każdy po ukończonym kursu mógł zawsze do nich wrócić i przypomnieć sobie teorię z praktyką, gdzie znajdują się również rozwiązane, gotowe ćwiczenia i zadania z poszczególnej tematyki. Podczas zajęć uczestnicy pracują na autentycznej dokumentacji oraz drukach kadrowo-płacowych, które pozwolą zapoznać się z praktycznym aspektem jej wypełniania oraz prowadzenia. Wszystkie materiały szkoleniowe wliczone są w cenę kursu.

Teoria i praktyka.

prcownicyZajęcia podzielone są tu godzinowo, na części teoretyczne oraz części praktyczne. Niezbędna teoria przekazywana jest prostym ,,językiem” przez wykładowcę, który ma na celu ułatwić pracę z zagadnieniami praktycznymi. Podczas trwania całego kursu uczestnicy rozwiązują mnóstwo ćwiczeń i zadań praktycznych.

zamówienia…

 

Ceny wszystkich szkoleń:
  • PK - 400 zł / osobę
  • ŚK - 450 zł /osobe
  • PP - 400 zł / osobę
  • ŚP - 450 zł / osobę
  • OKP - 600 zł / osobę
10% zniżki na wszystkie szkolenia łącznie