HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Selekcja pracowników

Selekcja pracowników

Selekcja pracowników, zarządzanie zasobami ludzkimi,

Proponujemy również:  coaching…    szkolenia dla firm… rekrutację pracowników…

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas

Chcesz zatrudnić nowego pracownika, ale nie masz czasu na przeprowadzenie pełnej rekrutacji?

Rozmowy kwalifikacyjne i wertowanie setek życiorysów bywa naprawdę męczące, jednak nie musisz się już tym dłużej zajmować. Pozostaw to specjalistom, którzy zrobią to z największa przyjemnością.

coachingPostaw zatem na zaufaną firmę, która od lat odnosi sukcesy i zgłoś się do nas. Wyręczymy Cię w poszukiwaniu nowej kadry, która zasili szeregi w Twojej firmie. Wynajdujemy jedynie najlepszych kandydatów.

Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie, za którego pomocą stale się rozwijamy i działamy jeszcze sprawniej. Efektywność i dobre zorganizowanie to dwie rzeczy, które cenimy sobie najbardziej. Jeśli wybierzesz właśnie nas, przekonasz się jak dobrze jest współpracować z profesjonalną firmą, która zna wszystkie Twoje potrzeby. Nigdy nie rzucamy słów na wiatr, ponieważ bardzo cenimy sobie Twoje zaufanie.

Możesz do nas przyjść w każdej chwili i opowiedzieć nam, co możemy dla Ciebie zrobić. Przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego leży w naszej kwestii, zatem nie musisz się o nic martwić. Dzięki bogatej bazie danych jaką na bieżąco aktualizujemy, łatwiej jest nam dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych pracowników.

Doświadczenie pozwala nam działać na kilku polach jednocześnie. Wiemy gdzie należy umieszczać ogłoszenia, aby uzyskać największy odzew. Doskonale orientujemy się we wszelkich zmianach, jakie odbywają się na rynku pracy, dlatego wszystkie decyzje podejmujemy w bardzo krótkim czasie.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowości. Stale poszerzamy swoją wiedzę na temat metod oraz technik badań, zwłaszcza jakościowych. Selekcję pracowników przeprowadzamy na kilku etapach. Rozmowę kwalifikacyjną staramy się prowadzić w przyjaznej atmosferze, przy użyciu nowoczesnych technik. Sprawdzamy różne kompetencję oraz kwalifikację potencjalnych pracowników. A może zdecydują się Państwo na NLP?

Dopasowujemy ich do Twoich kryteriów. Szczegółowa selekcja jest bowiem bardzo istotna w procesie rekrutacji. Jeśli zatem stawiasz na sprawdzoną firmę, to zapraszamy do nas.