HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Rekrutacja i selekcja personelu

Rekrutacja i selekcja personelu

Idealnie przeprowadzony proces rekrutacyjny, powinien przebiegać na co najmniej kilku etapach. Jego najważniejszą częścią jest selekcja potencjalnych kandydatów na dane stanowisko pracy.

Polega ona nie tylko na wertowaniu kolejnych plików z życiorysami czy listami motywacyjnymi, ale zwłaszcza na dobrze poprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej. Ma ona na celu sprawdzenie wszystkich umiejętności i kompetencji potencjalnego pracownika i zestawienie jego wyobrażeń o przyszłej pracy z jej realnym obrazem.

agencja-pracy (2)Każdy zapis doświadczenia, który znajduje się w CV powinien być zatem dokładnie sprawdzony i prześwietlony. To właśnie dlatego zasięgamy opinii o wybranych kandydatach w ich poprzednim miejscu pracy.

Jeśli chcesz, aby poszukiwania nowych pracowników do Twojej firmy odbywały się w profesjonalny i rzetelny sposób, to zgłoś się do nas. Wiemy czego potrzebujesz i jak spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Zawsze możesz do nas przyjść i zasięgnąć naszej opinii. Ułożymy specjalny plan działania i wspólnie dobierzemy kryteria oraz stworzymy opis nowego stanowiska pracy, na które odbywać się będzie proces rekrutacyjny. Posiadamy bogatą bazę danych, którą od lat stale poszerzamy i na bieżąco aktualizujemy.

Działamy również na innych polach, stale zwiększając zakres swoich zadań. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani eksperci, którzy szkolą się w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz psychologii. To właśnie dzięki nim poszukiwania nowych pracowników stają się jeszcze prostsze.

Proces rekrutacyjny przeprowadzamy zazwyczaj w wyznaczonym przez nas okresie, jednak jeśli istnieje taka potrzeba możemy go przyspieszyć. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprawić, aby współpraca układała się pomyślnie.

Grono naszych klientów od lat się powiększa z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Dołącz do nich i zobacz ile możesz zyskać. Szczegółowa selekcja pracowników to nasza specjalność, możesz być pewien, że niczego nie przeoczymy i wybierzemy jedynie najlepszych pracowników do Twojej firmy.