HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników na zlecenie.

Od 15 lat znajdujemy, weryfikujemy i szkolimy najlepszych pracowników.

leasing-pracowniczyKażda rekrutacja składa się z następujących elementów:

 • określenie potrzeb rekrutacyjnych, określenie profilu idealnego kandydata,
 • przeprowadzenie kampanii rekrutacyjnej za pośrednictwem prasy i największych portali internetowych i ogłoszeniowych,
 • weryfikacja nadesłanych CV pod kątem wymagań, sprawdzenie referencji oraz
 • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych – 1 telefoniczna wstępna, kolejne rozmowy w biurze,
 • rozmowy prowadzą najwyższej klasy specjaliści: psychologowie, praktycy HR, eksperci branż,
 • niezbędne testy kompetencyjne i psychologiczne,
 • wyselekcjonowanie najlepszych kandydatów do rozmowy w Państwa firmie,

Działamy nietypowo i do skutku. Oprócz rekrutacji prasowej i internetowej korzystamy z własnych źródeł informacji o kandydatach, przeszukujemy branżowe portale nawiązując kontakty z kandydatami oraz kontaktujemy się z pracownikami już zatrudnionymi. Mamy w bazie kilkadziesiąt tysięcy kandydatów, których zweryfikowaliśmy pod względem kompetencji, wiedzy i doświadczenia.

 Rekrutacja pracowników w HRL to między innymi:

 • head hunting i direct search z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia naszych pracowników,
 • assessment center w celu weryfikacji umiejętności i kompetencji pracowników,
 • szczegółowa selekcja i weryfikacja dokumentów i referencji kandydatów,
 • działania do skutku,

Zleć automatyczną rekrutację pracowników za 1700 zł

cena to tylko 1700 zł netto, zaoszczędzasz ponad 50% w przypadku samodzielnej rekrutacji:

 • dodajemy ofertę pracy do 80 portali branżowych, np. pracuj.pl, praca.money.pl, praca.pl oraz portali regionalnych
 • wysyłamy informację o ofercie do kandydatów z naszej bazy (65 tyś. zarejestrowanych osób)
 • wysyłamy informację do kandydatów zarejestrowanych w portalach typu goldenline
 • kandydaci przechodzą test wiedzy (ankieta online) oraz osobowościowy

zamówienia: kontakt e-mail – wyślij zapytanie

Zdobywamy najlepszych pracowników na rynku

 rekrutacja-pracowników

 

rekrutacja pracownikówRekrutacja pracowników to proces czasochłonny, która przebiega etapowo. Wybór odpowiedniego kandydata na dane stanowisko pracy, często bywa prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza w przypadku, gdy liczba nadesłanych aplikacji jest wyjątkowo wysoka, co nierzadko się zdarza. Popyt na pracę stale rośnie, zatem konkurencja jest duża i niełatwo jest się przebić. Rekruterzy mają zatem ciężki orzech do zgryzienia więc żeby sobie z tym poradzić, dzielą swoją pracę. Etapów rekrutacji możemy wyróżnić przynajmniej kilka:

 1. Określenie profilu pracownika – rekruterzy muszą na początku zapoznać się z opisem stanowiska pracy i zastanowić się kogo zamierzają szukać, jakie kwalifikacje powinien posiadać potencjalny pracownik, jakie znać języki itp. Jest to pierwszy aczkolwiek najważniejszy krok.
 2. Tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń o wolnym/nowym stanowisku pracy – najczęściej ogłoszenia zamieszcza się w Internecie   na specjalnych stronach tego typu oraz serwisach branżowych, nadal popularne są również ogłoszenia w gazetach.
 3. Tworzenie listy kandydatów ze wszystkich nadesłanych aplikacji – rekruter zbiera wszystkie nadesłane aplikację i pozostawia je do dalszej selekcji.
 4. Selekcja listy kandydatów – przeważnie lista kandydatów jest dość długa i właśnie dlatego wymaga wstępnej selekcji. Wybiera się zatem osoby, które spełniają wymagania podane w ogłoszeniu. Liczbę potencjalnych pracowników należy maksymalnie ukrócić.
 5. Zastosowanie różnych technik naboru – technika naboru wybierana jest przez rekrutera, najczęściej nadal jest to rozmowa kwalifikacyjna, na której kandydat może zaprezentować swoje umiejętności i przekonać do siebie przyszłego pracodawcę.
 6. Sprawdzenie referencji – z różnych względów zdarza się, że referencje trzeba po prostu sprawdzić, aby później nie wynikały z tego powodu żadne nieporozumienia. Wcześniejszy pracodawca może dużo opowiedzieć o swoim byłym pracowniku i np. go polecić.
 7. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu – jeśli referencje się zgadzają, najczęściej następuj decyzja o zatrudnieniu danego kandydata, którego zaprasza się do siedziby firmy na spotkanie i informuje o pozytywnie rozpatrzonej kandydaturze.
 8. Uzgodnienie warunków pracy – pracodawca z przyszłym pracownikiem negocjują warunki pracy, a więc przede wszystkim zakres obowiązków oraz wynagrodzenie.

Proces rekrutacji bywa często stresujący dla potencjalnych kandydatów, warto się zatem dobrze przygotować, aby wywrzeć dobre wrażenie. Najważniejsza jest także pewność siebie, zaangażowanie i pełna motywacja, które z pewnością zostaną docenione. Rekrutacja pracowników to proces wymagający zaangażowania zarówno od rekrutera jak i od kandydata.

zamówienia usługi w HRL:

kontakt e-mail info@hrl.pl

Ocena usługi
rekrutacja pracowników
Ocena
5 based on 3 votes
Kadry i płace
rekrutacja pracowników
HRL
HRL,
Ceynowy 9,Rumia,Pomorskie-84-230,
Telephone No.530825825
Polska
Polska
Opis
usługa rekrutacji pracowników