HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Program kadry i płace

Program kadry i płace.

Jeśli szukają Państwo programu kadrowo-płacowego to zapraszam do korzystania z naszej oferty na outsourcing kadr i płac.

program_kadry_płaceDzięki powierzeniu usługi kadrowo-płacowej nie muszą Państwo ponosić kosztów zakupu programu do obsługi kadr i płac a wszystkie obowiązki związane z naliczaniem wynagrodzeń oraz prowadzeniem kadr spadają na naszą firmę.

Korzyści z outsourcingu kadrowo-płacowego:

  • oszczędności do 60%: odpadają koszty administracyjne oraz koszt zakupu i wdrożenia programu do obsługi kadr i płac.
  • przeniesienie pełnej odpowiedzialności za rozliczenia kadrowo-płacowe na naszą firmę,
  • archiwizacja dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej w naszej firmie – zyskują Państwo dodatkowe miejsce oraz mają stały dostęp do dokumentacji za pośrednictwem strony www.

Nie pobieramy żadnej opłaty za wdrożenie naszej usługi ani za archiwizację dokumentów.

Program kadry i płace

Dodatkowo oferujemy Państwu:

  • outsourcing księgowy – prowadzenie pełnej księgowości,
  • kurs kadry i płace – kompleksowe szkolenia kadrowo-płacowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych,
  • archiwizacja dokumentów w formie papierowej i elektronicznej.

W ramach naszej usługi dostarczania programu kadr i płac zapewniamy nie tylko pełną obsługę płac i kadr ale również stałą pomoc konsultingową, prawną oraz elektroniczny obieg dokumentacji. Nie pobieramy żadnej opłaty wdrożeniowej a każde rozpoczęcie współpracy rozpoczyna się kompleksowym audytem aktualnego stanu, co pozwala na odnalezienie i wyeliminowanie potencjalnych błędów.