HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Pracownicy z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, ze wschodu

HRL Polska to sprawdzony partner w rekrutacji najlepszych pracowników ze wschodu Europy.

pracownicy z UkrainyZapewniamy najwyższą jakość usługi w połączeniu z niską ceną. Pracowników rekrutujemy bezpośrednio przez naszych przedstawicieli na Ukrainie, Mołdawii, Białorusi, Kazachstanie. Ponosimy wszystkie koszty z tym związane. Państwo otrzymujecie dokładnie sprawdzonych i pewnych kandydatów, którzy łączą w sobie pracowitość, rzetelność i lojalność względem pracodawcy.

Dzięki znajomości wszystkich procedur niezbędnych przy zatrudnianiu pracowników ze wschodu skracamy okres od poszukiwania do podjęcia pracy do minimum.

Zakres naszej usługi:

  • rekrutacja pracowników zgodnie z zamówieniem i wytycznymi,
  • przeprowadzenie całego procesu zalegalizowania pracowników w Polsce,
  • zapewnienie pobytu pracownikom – zakwaterowanie, wyżywienie, dojazdy,
  • przedłużenie pobytów pracowników,

 

Dlaczego warto zatrudniać pracowników ze wschodu Europy?

Pracownicy z Ukrainy, Białorusi czy też Mołdawii charakteryzują się bardzo wysoką motywacją do wykonywania pracy.  Chętnie pracują po godzinach, nie opuszczają swoich stanowisk pracy, nie chorują. Wynika to z czasowego charakteru zatrudnienia i chęci szybkiego zarobienia pieniędzy, które w porównaniu do warunków panujących na wschodzie Europy są bardzo atrakcyjne.

Pracownicy z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii – pracownicy ze wschodu Europy.

Płacą Państwo wyłącznie za efekty – nie pobieramy żadnych opłat wstępnych,

Kolejne kroki:

  • zgłaszają Państwo zapotrzebowanie na pracowników ze wschodu Europy,
  • znajdujemy pracowników na wschodzie, weryfikujemy ich kwalifikacje i chęci do pracy,
  • załatwiamy wszystkie niezbędne formalności związane z przyjazdem i pobytem pracowników (dokumenty, pozwolenia itp.),
  • wypełniamy zgłoszenia pracowników do urzędu pracy,
  • zapewniamy wszystkie inne niezbędne elementy, zgodnie z życzeniem: zakwaterowanie, dojazdy, tłumacz, przeszkolenie,

pracownicy-ze-wschodu

Pracownicy ze wschodu Europy to dobrze zmotywowani i chętni do pracy kandydaci. Łatwo integrują się z polską załogą oraz bardzo szybko przyswajają sobie nasz język. Praktycznie od pierwszego dnia pracy nie ma problemów komunikacyjnych. Dostępność do wysoko wykwalifikowanej kadry ze wschodu zapewniają nam nasi przedstawiciele na Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Mołdawii. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do najlepszych kandydatów do pracy.

Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który przedstawi Państwu szczegóły oferty. Zamówienia na konkretne zespoły pracowników przyjmujemy za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz telefonicznie.