HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Pośrednictwo pracy za granicą

HRL oferuje pośrednictwo pracy za granicą

 

Jesteś zdecydowany na podjęcie pracy za granicą, ale nie do końca wiesz, jak zacząć i gdzie masz się udać? To naprawdę żaden problem, my pomożemy Ci w odnalezieniu nowego zatrudnienia i zaaklimatyzowania się poza granicami Polski. Pracę za granicą wybiera coraz więcej, zwłaszcza młodych ludzi i niekiedy początki bywają naprawdę trudne. Dzieje się tak przede wszystkim w sytuacji, gdy wyjeżdżają na własną rękę i mają zbyt bujne wyobrażenie o swoim przyszłym życiu. Nie idź ich śladem i podejdź rozsądnie do swojego wyjazdu.

agencja-pracy-tymczasowejZapraszamy do naszej agencji pośrednictwa pracy za granicą.

U nas dowiesz się na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie i jakich zarobków możesz się spodziewać. Posiadamy niezwykle bogatą bazę pełną ofert zatrudnienia. Jesteśmy w stanie zaproponować pracę tymczasową, jak również na dłuższy okres czasu, wszystko zależy oczywiście od Twoich indywidualnych wymagań. Do każdego kandydata podchodzimy w sposób profesjonalny oraz rzetelni.

Na początku prowadzimy luźną rozmowę o Twoich potrzebach, a także kwalifikacjach, czy zdobytym doświadczeniu. Istotna jest dla nas także Twoja znajomość języków, chociaż znajdziemy pewnością także oferty pracy bez tego typu wymagań. Wszystko zależy od tego czy jesteś otwarty na zmiany i dokształcanie. Poinformuj nas do jakiego kraju się wybierasz, a my postaramy się zdziałać jak najwięcej.

Mamy podpisane umowy z wieloma przedsiębiorstwami, firmami oraz osobami prywatnymi, którzy poszukują potencjalnych pracowników. To właśnie na ich zlecenie odnajdujemy konkretnych kandydatów. Jesteśmy otwarci na każdą wizytę i udzielamy szczegółowych oraz wyczerpujących informacji o potencjalnym stanowisku pracy. Jeśli szukasz pracy praktycznie od zaraz, to również z pewnością znajdziemy coś do zaoferowania.

Pomagamy w załatwieniu wszelkiego rodzaju formalności i pośredniczymy w podpisywaniu umowy. Na nas możesz polegać. W końcu będziesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz zgodnie z przepisami. Zapraszamy serdecznie.