HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Wrocław

Outsourcing kadr i płac we Wrocławiu i okolicach.

Znacznie redukujemy koszty funkcjonowania przedsiębiorstw oferując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej w naszej firmie.

  • naliczanie wynagrodzeń, obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • wszystkie czynności związanych z zajęciem wynagrodzeń, przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Outsourcing kadr i płac Wrocław to skuteczna metoda przeniesienia odpowiedzialności za kadry i płace do firmy zewnętrznej.

Zastosuj nowatorskie rozwiązania w swojej firmie i zobacz ile możesz dzięki nim zyskać. Postaw na sprawdzony sposób zwiększenia efektywności i wydajności pracy, czyli outsourcing kadr i płac. Jeśli się już zdecydujesz albo nie jesteś jeszcze do końca przekonany, to koniecznie się z nami skontaktuj.

Zapewniamy tradycyjną archiwizację wraz z digitalizacją i dostępem online do akt.

Outsourcing kadr i płac Wrocław

My doradzimy Ci w wyborze i podpowiemy dlaczego warto postawić właśnie na nas. Wiemy, czego tak naprawdę potrzebujesz i chcemy umożliwić Tobie, a także Twoim współpracownikom, skuteczne zarządzania biznesem.

Dzięki nam zdobędziesz więcej czasu, na najważniejsze i kluczowe kwestie, a także zajmowanie się wdrażaniem nowych projektów. Przejmiemy część Twoich obowiązków dotyczących kadr oraz płac. Nie będziesz musiał tracić cennego czasu na poszukiwania nowych pracowników, czy zastanawiania się nad nowym systemem motywacji. Zrobimy to za Ciebie i jeszcze o wiele więcej.

Podejmiemy się spraw administracyjnych i prowadzenia pełnej dokumentacji, rozliczymy podatki i będziemy monitorować czas pracy wszystkich Twoich pracowników – outsourcing kadr i płac Wrocław

kadry-placeNa bieżąco oczywiście będziemy także informować o wszelkich zmianach. Nie musisz się obawiać, jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i posiadamy wykwalifikowany, a także sprawdzony zespół, w skład którego wchodzą eksperci od prawa pracy, czy zarządzania zasobami ludzkimi. To właśnie dzięki nim, jakość obsług jest u nas najwyższa, a nawet najtrudniejsze zadania, nie stanowią dla nas żadnego problemu. Posiadamy liczne grono stałych klientów, którzy od lat są zadowoleni z pełnionych przez naszą firmę usług. Z nami możesz być pewien, że uda Ci się osiągnąć upragniony sukces. Jesteśmy specjalnie dla Ciebie i Twojej wygody.

Sprawdź nas koniecznie już teraz, odwiedź siedzibę firmy znajdującą się we Wrocławiu, lub jeśli wolisz skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź za pomocą strony internetowej. Wspólnie dojdziemy na szczyt i zapewnimy Twojej firmie stały rozwój. Zapraszamy. Referencje: Cateringnadiecie – catering i całe okolice i www.fly-fly.pl: Hostele we Wrocławiu

Outsourcing kadr i płac Wrocław kontakt:

Napisz do nas