HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Warszawa

Oferujemy outsourcing kadr i płac w Warszawie.

Jeśli chcą Państwo znacząco zredukować koszty administracyjne we własnej firmie, to proponujemy przyjrzeć się usłudze outsourcingu kadr i płac. Dzięki naszej ofercie mają Państwo szansę zaoszczędzić ponad 30% aktualnie ponoszonych kosztów i dodatkowo usprawnić działania administracyjne, obieg dokumentów oraz zyskać pewnego partnera, który zawsze służy radą i pomocą prawną i szkoleniową. 

Nasza propozycja kadrowo-płacowa obejmuje między innymi:

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT, przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • digitalizacja i archiwizacja wszystkich dokumentów kadrowo-płacowych,
  • zapewniamy zdalny dostęp do wszystkich dokumentów (podgląd i wydruk każdego dokumentu).

W cenie zapewniamy elektroniczny obieg dokumentów.

Outsourcing kadr i płac Warszawa

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Zdalny dostęp do akt przez stronę WWW – archiwizacja i digitalizacja

Poszukujesz optymalnych i nowoczesnych rozwiązań dla Twojej firmy, które pozwolą skupić Ci się na osiągnięciu sukcesu i odciążą Cię z mniej ważnych obowiązków, które na co dzień rozpraszają Twoją uwagę?

Postaw na outsourcing kadr i płac Warszawa, a wreszcie będziesz mógł skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. My zajmiemy się tym wszystkim, co tak bardzo Ci ciąży. To właśnie dzięki nam zoptymalizujesz koszta i zredukujesz swoje obowiązki Outsourcing kadrowo-płacowy naszej firmy prowadzi do zwiększenia efektywności, a także wydajności Twojego przedsiębiorstwa.

Outsourcing kadr i płac w Warszawie – centrum archiwizacji akt.

archiwum

Powierzając nam zadania związane z kadrami i płacami, otrzymujesz pewność realizacji wszystkich obowiązków na najwyższym poziomie.

Możesz być pewien, że wszyscy pracownicy otrzymają odpowiedniej wysokości wypłaty na czas, a dokumentacja prowadzona będzie bez zarzutu. Nam możesz powierzyć szeroki zakres obowiązków, bez obaw, że coś pozostanie przeoczone. To właśnie u nas odnajdziesz najwyższą jakość rozwiązań. W ramach naszych usługi realizowane są zadania i obowiązki nie tylko z zakresu obliczania wynagrodzeń, czy wybranych elementów administracji pracowniczej ale także z różnych obszarów HR. Posiadamy również bardzo bogatą bazę pracowników, dlatego skutecznie przeprowadzamy postępowania rekrutacyjne. Wiemy także jak motywować pracowników do wydajnej i jeszcze lepszej pracy. Wiele lat zebranych przez nas doświadczeń w realizowaniu różnego rodzaju usług outsourcingowych i świetna znajomość zagadnień związanych z prawem pracy, sprawia że postawienie na nas, to najrozsądniejszy wybór.

Nasza kadra z wieloletnim doświadczeniem.

praca

Nasi Klienci bardzo cenią sobie nasze usługi i proponowane przez nas nowatorskie rozwiązania. Jesteśmy najlepsi w dziedzinie outsourcingu kadrowo-płacowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na outsourcing kadr i płac w Warszawie i całym województwie.