HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Szczecin

Outsourcing kadrowo-płacowy

Obniżamy koszty funkcjonowania przedsiębiorstw proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej.

 • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
 • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
 • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
 • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
 • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
 • przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
 • wszystkie czynności związanych z zajęciem wynagrodzeń,
 • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
 • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
 • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
 • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Outsourcing kadr i płac: Szczecin i okolice

rekrutacja-pracownikowPosiadasz firmę i chcesz ją stale rozwijać, ale ostatnio masz zbyt duży nadmiar obowiązków? Pozwól sobie pomóc i zgłoś się do nas.

Oferujemy usługi z zakresu outsourcingu kadr i płac, dzięki którym zyskasz więcej czasu na zajmowanie się najważniejszymi zadaniami, które są kluczowe dla Twojej działalności.

My postaramy się wyręczyć Ciebie jak najbardziej będzie to tyko możliwe. Podejmujemy się zadań powiązanych z kadrami oraz płacami, zatem Ty nie będziesz musiał poświęcać na to więcej czasu. Zyskasz więcej możliwości, które pozwolą Ci rozwinąć firmę oraz zwiększyć jej efektywność. Wszelkie zadania organizacyjne, czy administracyjne, pozostaw nam, a my postaramy się jak najlepiej je zrealizować. Wiemy ile dla Ciebie znaczy uporządkowana dokumentacje, czy rozliczenia podatkowe, dlatego do jakości pracy przykładamy naprawdę dużą wagą.

Zespół, jaki posiadamy, składa się z wielu wybitnych jednostek. Nasi specjaliście wiedzą praktycznie wszystko o prawie pracy, czy skutecznym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Świat HR-u nie ma przed nami żadnych tajemnic, a my chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, które wymagają wysokich kompetencji. Czynności jakie wykonujemy w ramach outsourcingu kard i płac to między innymi: rekrutacja oraz selekcja nowych pracowników, kalkulacja wysokości wynagrodzeń i wydzielanie wypłat, organizowanie szkoleń podnoszących kwalifikację, tworzenie systemów motywacyjnych zwiększających wydajność pracy, czy prowadzenie dokumentacji i wystawianie zaświadczeń o zarobkach. Znani jesteśmy z profesjonalizmu i pełnego oddania naszej pracy.

Świadczymy usługi dla zróżnicowanych klientów, od małych przedsiębiorstw po wielkie korporacje. Swoją działalnością obejmujemy cały Szczecin i jesteśmy wiodącą oraz uznaną firmą w regionie. Zgłoś się do nas, a wspólnie obmyślimy plan działania i zaproponujemy nowatorskie rozwiązania dla Twojej firmy.