HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Poznań

Proponujemy outsourcing kadr i płac w Poznaniu

W ramach usługi outsourcingu oferujemy Państwu pełną obsługę kadr i płac, elektroniczny obieg dokumentów i tradycyjną archiwizację akt. Zapewniamy między innymi:

  • naliczanie wynagrodzeń, zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych,
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, rejestracja w ZUS pracowników
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT, przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

pracownikProwadzenie firmy, wymaga dużej odpowiedzialności i kontroli nad wieloma działami. Często mniej ważne zadania, odwracają naszą uwagę od priorytetowych obowiązków, przez co nie możemy się w pełni skupić na strategicznym działaniu, prowadzącym do osiągnięcia postawionego celu.

Jeśli zatem pragniesz uniknąć tego typu sytuacji, niezwłocznie zgłoś się do nas, a my przejmiemy wszystkie obowiązki powiązane z zarządzaniem kadrami i płacami.

Outsourcing kadr i płac to zwiększenie efektywności oraz ulepszenie funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Korzystają z niego również wielkie korporacje, które wiedzą jak osiągnąć sukces na rynku. Powierz nam część swoich zadań, a z pewnością tego nie pożałujesz. My wiemy jak zadbać o Twoje potrzeby i sprawić, że będziesz zadowolony z naszej pracy. Przejmujemy obowiązki związane z kalkulacją pensji każdego pracownika, przygotowania listy płac, rozliczania z obowiązkowych składek, wystawiania zaświadczeń o zatrudnieniu, a także o wynagrodzeniu. Bierzemy na siebie zatem praktycznie całą księgowość.

Elektroniczny obieg dokumentów wraz z dostępem online do akt.

Outsourcing kadr i płac Poznań

Nasze rozwiązania w zakresie kard i płac, likwidują jakiekolwiek ryzyko operacyjne i pozwalają naprawdę dużo zaoszczędzić. To rozsądny wybór, dzięki któremu Twoja firma osiągnie spektakularny sukces. Zaangażuj się bardziej w najważniejsze projekty, które decydują o randze przedsiębiorstwa, a resztę pozostaw specjalistom. My wiemy jak należy działać, aby osiągać optymalne wyniki i to w niedługim czasie. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, to sprawdź koniecznie już teraz i zobacz na własne oczy, jak dużo łatwiejsze stanie się zarządzanie własną firmą. Zdajemy sobie sprawę, że nadmiar obowiązków prowadzi do przemęczenia, a niekiedy nawet do zaniedbań, dlatego rozdzielamy pracę i staramy się odciążyć swoich klientów, aby mogli pracować jeszcze sprawniej oraz wydajniej.

Przekonaj się ile korzyści przyniesie outsourcing kadr i płac w Poznaniu dla Twojej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku: HRL.