HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Lublin

Obniżamy koszty funkcjonowania przedsiębiorstw proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej.

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT , wszystkie czynności związanych z zajęciem wynagrodzeń,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Outsourcing kadr i płac

kadry-placeJeśli chcesz postawić na optymalne i nowatorskie rozwiązania, a następnie wdrożyć je do swojej firmy, to jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia upragnionego sukcesu. Zaufaj nam, a my pozwolimy Ci skupić się na kluczowych zadaniach i projektach.

Postaramy się również odciążyć Cię z odrobinę mniej ważnych obowiązków, które codziennie niepotrzebnie odwracają Twoją uwagę od podstawowych obowiązków. Wybierz outsourcing kadr i płac, a w końcu skupisz się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Nasza firma zajmie się wszystkim, na co nie masz za bardzo czasu, bądź niekoniecznie do końca się znasz. Działania jakich się podejmujemy pozwalają zoptymalizować koszta i zredukować nadmiar obowiązków. Prowadzimy różnego rodzaju prace i zajmujemy się przede wszystkim outsourcingiem kadrowo-płacowym, który pozwala na zwiększenie efektywności Twojej firmy.

Nie musisz już poświęcać czasu na sprawy administracyjne związane z obliczaniem wynagrodzeń, wypłacaniem, pensji, rekrutacją nowych pracowników, przeprowadzaniem szkoleń, czy wdrażaniem systemu motywacji.

Wszystkie wymienione obowiązki pozostaw nam, a my sobie doskonale z nimi poradzimy. Nasze postępy kontrolować możesz na bieżąco, jednak sam zobaczysz, że nie będzie takiej potrzeby. Pracują u nas sami specjaliście od prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi, którzy wiedzą jak należy działać, żeby sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Posiadamy także własną bazę potencjalnych pracowników i na stale uzupełniamy wszystkie dane. Z nami nie będziesz musiał się martwić o bałagan w papierach, bądź nierozliczone podatki. Wszystkie sprawy załatwiamy na bieżącego.

Naszych pracowników cechuje bardzo dobra organizacja pracy, dyscyplina oraz dokładność. Dopilnujemy wszystkich spraw związanych z kadrami i płacami w Twojej firmie, tego możesz być pewien. Przez wiele lat naszej pracy, zmagaliśmy się z różnymi zadaniami i zawsze stawaliśmy na wysokości zadania.

Wspomagamy wielu firm z Lublina, które są zadowolone ze współpracy. Dołącz do nich i przekonaj się, że to naprawdę dobry wybór.