HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Kraków

Oferujemy: outsourcing kadr i płac

Obniżamy koszty funkcjonowania przedsiębiorstw proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej.

 • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
 • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
 • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
 • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
 • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
 • przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
 • wszystkie czynności związanych z zajęciem wynagrodzeń,
 • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
 • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
 • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
 • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Outsourcing kadr i płac Kraków

outsourcing-kadr-placJeśli słyszałeś już o outsourcingu to z pewnością wiesz, że to idealnie rozwiązanie dla Twojej firmy, zwłaszcza gdy masz nadmiar obowiązków, a pragniesz skupić się na działaniu. Wprowadzenie nowych projektów, czy strategii marketingowych, wymaga pełnego zaangażowania, zatem nic nie może Cię niepotrzebnie rozpraszać.

Nasza firma idealnie zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego proponujemy usługi z zakresu outsourcingu kadr i płac, dzięki którym zyskasz więcej czasu i zredukujesz ryzyko operacyjne. Sprawne zarządzanie jest teraz możliwe, bez ponoszenia wielkich kosztów. Posiadamy największe doświadczenie na rynku krakowskim i choćby dlatego, warto postawić właśnie na nas i usługi, które Państwu proponujemy.

Zajmujemy się, wszystkimi obowiązkami, które w jakikolwiek sposób wiążą się z kadrami bądź płacami. To do naszych zadań należy przeprowadzanie rekrutacji, a także selekcja nowych pracowników. Posiadamy bogatą bazę danych, dzięki czemu jeszcze prościej możemy wyszukiwać potencjalnych kandydatów i dopasowywać ich pod Państwa kryteria.

Dodatkowo zajmujemy się również monitorowaniem czasu pracy wszystkich pracowników, obliczaniem wysokości wynagrodzenia, realizacją nowych systemów motywacyjnych, czy ścieżkami rozwoju i kariery. Dzięki spełnianiu tych wszystkich zadań Twoja firma funkcjonuje jeszcze sprawniej, co pozwala na wymierne rezultaty, widoczne gołym okiem.

Prowadzimy również całą dokumentacją dotyczącą płac, i rozliczamy należne podatki.

Stawiając na nas, masz gwarancję obsługi najwyższej jakości i dobrze zrealizowanej pracy. Stoi za na nami nie tylko doświadczenie, ale również opinie naszych klientów, a także wyszkolona kadra. Zatrudniamy specjalistów od prawa pracy i ekspertów od zarządzania zasobami ludzkimi, który dobrze wiedzą, jakie działanie należy podejmować, aby jeszcze lepiej zmotywować Twoich pracowników do wydajnej pracy. Kraków należy do nas, zatem śmiało możesz się z nami skontaktować odwiedzając siedzibę naszej firmy lub wchodząc na stronę internetową. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.