HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Katowice

Prowadzimy kadry i płace na zlecenie firm.

Znacznie redukujemy koszty administracyjne funkcjonowania przedsiębiorstw proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej.

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Elektroniczny obieg dokumentacji.

Outsourcing kadr i płac Katowice

pracownikOutsourcing kadr i płac w Katowicach to nowoczesne rozwiązanie, które od niedawna funkcjonuje również w Polsce. W szybkim czasie zyskało na popularności, stosuje je coraz więcej firm, a także przedsiębiorstw. Dzięki niemu wzrasta efektywność oraz wydajność w Twojej firmie, gdyż w końcu możesz się skupić na tym co jest dla Ciebie najważniejsze.

Jako jedni z nielicznych w Katowicach zajmujemy się działalnością powiązaną z outsourcingiem kadr i płac, posiadamy także bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Nam możesz spokojnie zaufać, ponieważ wiemy jak zadbać o Twoje interesy.

Przejmujemy część Twoich obowiązków, co pozwala na skuteczniejsze zarządzania biznesem.

Ty skupiasz się na najistotniejszych czynnościach i nie musisz przejmować się obowiązkami wynikającymi z zajmowania się kadrami oraz płacami. Te zadania pozostawiasz nam, a my rzetelnie się z nich wywiązujemy. Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również wielkie korporacje. Dla nas rozmiar Twojej firmy nie ma znaczenia, liczy się jedynie Twoje zadowolenie. Planujemy działania powiązane z prowadzeniem rekrutacji, wypłatą wynagrodzeń, rozliczaniem podatków, czy prowadzeniem dokumentacji. Outsourcing kadr i płac Katowice to wszystko robimy specjalnie dla Twojej wygody. Zatrudniamy jednie najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy znajomość prawa pracy posiadają w małym palcu. Doskonale radzą sobie również z podejmowaniem nowych wyzwań, dotyczących mobilizacji i motywacji pracowników do wydajniejszej pracy.

Kwestię organizacyjno-administracyjne możesz pozostawić nam bez obaw i nie zaprzątać sobie nimi więcej głowy. Teraz już nie musisz. Z naszej pracy na pewno będziesz zadowolony. Bogate doświadczenie pozwala nam skutecznie działać i szybko reagować na zmieniające się warunki. Potwierdzają to opinie naszych klientów, którzy są pozytywnie zaskoczeni wysokim poziomem, jaki prezentujemy. Dołącz do tego grona i przekonaj się jak dużo możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Katowicach.