HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Gdynia

Outsourcing kadrowo-płacowy w Gdyni i okolicach

Obniżamy koszty funkcjonowania przedsiębiorstw proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej.

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Outsourcing kadr i płac Gdynia

outsourcing-kadr-placJeśli jeszcze nigdy nie słyszałeś o outsourcingu to znaczy, że nie miałeś jeszcze okazji, dowiedzieć się, jak w prosty sposób podnieść efektywność oraz wydajność Twojej firmy. Nic straconego! Jeszcze masz czas, żeby poznać nowoczesne rozwiązania, które stosują zarówno mali przedsiębiorcy, jak i wielkie korporacje. Dołącz do grona ludzi, odnoszących prawdziwe sukcesy, jednocześnie nie przemęczając się tak bardzo, jak miało to miejsce do tej pory.

Nasza firma zajmuję się outsourcingiem kadr i płac, co oznacza, że jesteśmy w stanie wyręczyć Państwa we wszystkich obowiązkach dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, a także związanymi z rozliczaniem kosztów.

Przejmujemy część zadań Twojej firmy i realizujemy je za Ciebie. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu na zarządzanie przedsiębiorstwem i planowaniem strategii działania, a jednocześnie minimalizujesz ryzyko operacyjne. W czasie kiedy my zajmujemy się praktycznie całą księgowością i kadrami, Ty możesz zająć się najbardziej istotnymi zadaniami, które pozwalają osiągnąć prawdziwy sukces. Brzmi niewiarygodne? To nie koniec!

Wszelkie sprawy administracyjne powiązane z kadrami i płacami, pozostawiasz nam, a my wywiązujemy się z nich w jak najlepszy sposób. Nasza firma to grono specjalistów z dziedziny prawa pracy, a także zarządzania zasobami ludzkimi, dzięki bogatemu doświadczeniu są w stanie zaproponować niezwykle innowacyjne rozwiązania.

Nie tylko zadbają o rekrutację nowych pracowników, czy wypłatę pensji, ale również wprowadzą nowe systemy motywacyjne, dzięki którym, będą oni pracowali wydajniej. To wszystko możesz mieć za niewielkie pieniądze, co pozwoli Ci jeszcze bardziej zaoszczędzić. Postaw na naszą firmę z siedzibą w Gdyni, a w niedługim czasie, zobaczysz pozytywne rezultaty.

Cechuje nas dbałość o szczegóły oraz nowatorskie podejście. Wyróżnimy się na rynku niezmiennie od wielu lat i to właśnie dlatego zaufały nam już setki klientów. Dołącz do tego grona i postaw na outsourcing kadr i płac. Z nami osiągniesz sukces.