HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Gdańsk

Outsourcing kadr i płac Gdańsk.

Pomagamy redukować koszty funkcjonowania przedsiębiorstw proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej na zasadach outsourcingu.

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Zapewniamy pełny elektroniczny obieg dokumentów.

Outsourcing kadr i płac Gdańsk

Kierowanie przedsiębiorstwem to duże wyzwanie, nawet jeśli jest ono niedużych rozmiarów, wymaga bowiem nie tylko ogromnej odpowiedzialności, ale także sprawowania kontroli nad kilkoma działami jednocześnie. Coraz częściej zdarza się w tym przypadku, że mniej istotne obowiązki, mogą kolidować z zaplanowaną przez nas strategią działania. Gdy wprowadzamy nowe projekty i podejmujemy kolejne wyzwania, nie możemy sobie pozwolić na zaniedbania naszych zadań, czy brak skupienia.

Z pomocą przychodzi zatem outsourcing kadr i płac Gdańsk, dzięki któremu część obowiązków przejmują inne podmioty i tym samym mogą nas trochę odciążyć.

My jesteśmy właśnie firmą tego typu i od lat działamy na rynku z dużą skutecznością. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko bywa niekiedy pogodzić wszystkie zobowiązania. Jesteśmy również zdania, że niektóre rzeczy, najlepiej pozostawić specjalistom, dlatego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki powiązane z zarządzaniem kadrami oraz płacami.

Nie musisz już sobie zaprzątać głowy rekrutacją nowych pracowników, czy wypłacaniem wynagrodzenia i obliczaniem podatków. Pozostaw to wszystko nam, a my spokojnie sobie z tym poradzimy. Zajmiemy się tym, na co Ty aktualnie nie masz czasu, bądź z innych powodów nie możesz zarządzać. Nasz zespół to sami eksperci w zakresie prawa pracy, praca podatkowego, czy zarządzania zasobami ludzkimi. To właśnie dzięki tej kadrze, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania, które poprawią jakość i wydajność Państwa firmy.

Powierzone nam zadania, wykonujemy skrupulatnie i jak najdokładniej. Nigdy nie zdarza nam się niczego przeoczyć. Działamy na terenie Gdańska i to właśnie stąd pochodzą nasi klienci.

archiwum

Outsourcing kadr i płac Gdańsk to nasza specjalność, którą od lat doskonalimy. Nam możesz zaufać. Zapraszamy do stałej współpracy. Jesteśmy otwarcie na różne propozycje i nowe wyzwania. Dzięki nam w pełni wykorzystasz potencjał swoich pracowników i zawsze będziesz miał uporządkowane kwestie administracyjne. Od teraz możesz mierzyć bardzo wysoko.

Więcej na temat outsourcingu kadr i płac.