HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Outsourcing kadr i płac Bydgoszcz

Outsourcing kadrowo-płacowy w Bydgoszczy i okolicach

Znacznie redukujemy koszty funkcjonowania firm proponując prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-placowej.

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami regulaminu wynagradzania,
  • obsługa i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych (umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów menedżerskich)
  • przygotowanie i przekazywanie do ZUS wszystkich niezbędnych deklaracji, rejestracja w ZUS pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowanie i wysyłanie deklaracji PFRON, Sprawozdawczość GUS w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowanie deklaracji rocznych PIT ,
  • prowadzenie dokumentów związanych z ustalaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • prowadzenie i archiwizacja wszystkich niezbędnych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • przygotowanie dla pracowników rocznych informacji o rocznych rozliczeń podatku,
  • wszystkie inne czynności kadrowo-płacowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Outsourcing kadr i płac Bydgoszcz

Jeśli chcesz skorzystać z nowatorskich rozwiązań, którym zaufało już wiele małych i średnich przedsiębiorstw, a także wielkich korporacji, postaw na outsourcing. To nowy sposób na poszukiwanie oszczędności, a także wzrost efektywności Twojej firmy. Jeśli masz zdecydowanie za dużo obowiązków, bądź nie do końca radzisz sobie w sprawach, na przykład księgowości, a pragniesz zminimalizować wydatki na tworzenie kolejnych działów, to zgłoś się prosto do nas. Wiemy jak ważny jest podział obowiązków i jak ciężko bywa pogodzić wszystkie zadania, jakie są do zrealizowania, dlatego zamierzamy Cię wyręczyć w sprawach dotyczących kard i płac.

Elektroniczny obieg dokumentacji wraz z archiwizacją.

Outsourcing kadr i płac Bydgoszcz

Działania jakie podejmujemy, owocują optymalizacją kosztów oraz redukcją nadmiaru obowiązków. U nas znajdziesz to czego właśnie szukasz: outsourcing kadr i płac Bydgoszcz.

Czego możesz się po nas spodziewać? Odpowiedź jest prosta, a mianowicie wszystkiego co najlepsze. Zajmiemy się kwestiami związanymi z kadrami, czyli między innymi: przeprowadzaniem procesu rekrutacyjnego, sprawdzaniem kompetencji potencjalnych kandydatów, zatrudnianiem pracowników, a także ich zwalnianiem, organizowaniem szkoleń i możliwości rozwoju, a to dopiero początek długiej listy naszych obowiązków.

pracownikPonadto bierzemy na siebie wszelkie kwestie dotyczące płac, a więc obliczanie wartości wynagrodzenia, wypłacanie pensji, czy przydzielanie różnych bonusów i dodatków.

Zatrudniamy samych specjalistów, którzy znają się na prawie pracy, zagadnieniach dotyczących HR-u oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. To między innymi dlatego, dobrze wiedzą jakie strategie należy przyjmować i jak działać, żeby odnieść prawdziwy sukces.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możesz dzięki nam zyskać i jakie łatwo można poradzić sobie z nadmiarem obowiązków.

Czekamy na Ciebie codziennie, w dni powszednie, w siedzibie naszej firmy w Bydgoszczy oraz na nowej stronie internetowej. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, zatem postaw na doświadczenie i znaną firmę!

 Outsourcing kadr i płac Bydgoszcz w HRL.

Napisz do nas