HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

O naszej firmie

Szanowni Państwo.

HRL działa nieprzerwanie od 1996 roku. Obecnie HRL Polska to wyspecjalizowana firma w branżach związanych z outsourcingiem kadrowo-płacowym, leasingiem pracowników, rekrutacją, przeprowadzaniem szkoleń w obszarach HR i administracji kadr i płac.

Obecnie dysponujemy własnym centrum obsługi kadr i płac, z centrum archiwizacji dokumentów papierowych oraz centrum digitalizacji i wprowadzania dokumentów do elektronicznego archiwum z dostępem do akt za pośrednictwem strony www.

Posiadamy własne centra archiwizacji i digitalizacji dokumentacji.

archiwizacja

Potencjał ludzki stanowią wykwalifikowani doradcy personalni, prawnicy, specjaliści z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, specjaliści HR, psychologowie, mentorzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem łączymy kompetencje z zakresu, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz doradztwa podatkowego ze znajomością procesów i narzędzi outsourcingu.

Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Nasi specjaliści to fachowcy z długoletnim doświadczeniem. W czasie tych 15 lat pracy obsługiwaliśmy i nadal pracujemy dla największych firm z różnych branż. Dzielimy się optymizmem, dbamy o świetne relacje, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość obsługi.

Zapewniamy zdalny dostęp do dokumentów 24h / dobę przez panel klienta.

obieg1Obsługujemy kilka tysięcy osób prowadząc kadry i płace na zasadzie outsourcingu. Przeprowadzamy rekrutacje oraz dostarczamy sprawdzonych pracowników.

 

Obsługujemy firmy ze wszystkich branż:

paankieterrobotbroenatlantic

Doświadczona kadra o najwyższych kwalifikacjach.

Doświadczenie zdobyte przez wiele lat w prowadzeniu serwisu outsourcingowego, praca nad tysiącami dokumentów oraz bezsprzeczna znajomość obowiązującego prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i zasad rozliczania podatku od osób fizycznych to gwarancja sprawnej, efektywnej i bezpiecznej realizacji usługi.

Nasze biuro:

Kadra z wieloletnim doświadczeniem.

IMG_0003

Komfortowe warunki pracy i kontaktu z klientem.

IMG_0005

Każdy klient otrzymuje dedykowaną osobę do rozliczeń oraz osobną stalową szafę (zabezpieczanie przed dostępem osób postronnych, pożarem i włamaniem).

IMG_0025

W takim miejscu są rozliczane Państwa pensje.

hrl

Prowadzimy również szkolenia w naszym ośrodku. Naszymi klientami są zarówno osoby, które rozpoczynają pracę w  tym obszarze, jak i te, które chcą doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę w zakresie prowadzenia kadr i naliczania płac. Naszym klientom proponujemy szkolenia dla początkujących i średnio zaawansowanych.   W szkoleniach łączymy zaawansowany aspekt teoretyczny z praktyką pracy codziennej, zgodnie z zasadą „od ogółu do szczegółu”. Zajęcia nastawione są głównie na konkretne, praktyczne umiejętności, które przeplatane są wiedzą teoretyczną z zakresu prawa pracy i innych, tj. ubezpieczeń społecznych, zasiłków, podatków etc.  Stosujemy również metodę  „case study” (na każdym poziomie szkolenia), czyli omawianie różnych przypadków „ z życia wziętych”, które pozwalają na praktyczne sprawdzenie i zastosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej. Referencje.

Ośrodek Szkoleniowy Kadr i Płac  skupia w swoich szeregach specjalistów – praktyków, którzy przez wiele lat zdobywali swoje doświadczenia w działach kadrowo-płacowych, pracując w wielu polskich i zagranicznych firmach.

Odpowiemy na każde Państwa pytanie i w razie konieczności dostosujemy program szkolenia do potrzeb i specyfiki Państwa firmy.