HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Mentoring

Mentoring zdobywa dużą popularność na świecie ze względu na swoją efektywność. Głównym założeniem mentoringu jest odkrywanie potencjału osoby (pracownika) przez osobę bardziej doświadczoną (mentora).

Mentor po przez swoje doświadczanie i mądrość życiową odkrywa mocne strony swojego ucznia, buduje jego świadomość własnej osoby oraz pomaga przezwyciężać słabości.

Mentoring to rodzaj „drukowania” osobowości, programowania na przyszłość oraz tworzenia odpowiedniego klimatu przyszłego rozwoju.

mentoringKluczem do sukcesu w mentoringu jest odnalezienie właściwego mentora oraz zbudowanie dobrej, przyjacielskiej relacji opartej na zaufaniu i dobrej współpracy.

Wiele osób zmaga się z wypaleniem zawodowym , brakiem samoświadomości oraz brakiem określenie nowych celów do pokonywania. Mentor pomaga odnaleźć siebie, jest przyjacielem oraz doradcą. Starszym bratem/siostrą, który poradzi co należy zrobić, jakich błędów uniknąć. To człowiek, który dużo przeszedł w życiu zarówno zawodowym jak i życiu społecznym.

Jeśli szukasz mentora, chcesz zmiany w życiu zawodowym, brakuje ci celów i szukasz nowych wyzwań – napisz od nas.