HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Wrocław

Leasing pracowniczy: Wrocław

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Nasza oferta obejmuje:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy – Wrocław

rekrutacja-pracowniczaLeasing pracowniczy to stosunkowo nowa forma zatrudnienia tymczasowego, która zrobiła furorę na całym świecie.

Jest to idealne rozwiązanie dla wielu firm, które poszukują i jednocześnie chcą się stale rozwijać i zwiększać efektywność oraz wydajność swojej pracy i oszczędności.

Zatrudnienie pracowników etatowych często jest bardziej skomplikowane i wiąże się z dodatkowymi kosztami, związanymi choćby z płatnymi urlopami, czy długim okresem wypowiedzeniowym.

Stosując leasing pracowniczy możesz uniknąć tych wszystkich problemów i wejść w zupełnie inny wymiar zatrudnienia. My Ci w tym wszystkim pomożemy oraz wyjaśnimy również dokładne zasady wypożyczania pracowników tymczasowych. Postaw na nas już teraz, a z pewnością nigdy się nie zawiedziesz. Wiemy jak sprawić, aby Twoja firma odniosła upragniony sukces. Prowadzimy proces rekrutacyjny wśród pracowników tymczasowych.

Kandydatów dopasowujemy pod wyznaczone przez Ciebie kryteria i specjalne wymogi.

Każdy potencjalny pracownik tymczasowy, musi przejść etapową rekrutację, a także sprawdzić się w licznych testach kompetencyjnych i zadaniach, które mierzą jego umiejętności.

Posiadamy swoją prywatną i bardzo liczną bazę danych, którą na bieżąco aktualizujemy i stale uzupełniamy. To między innymi na jej podstawie wyszukujemy odpowiednich kandydatów. Ogłoszenia zamieszczamy w wielu miejscach i korzystamy z przynajmniej kilku metod i narzędzi rekrutacyjnych. Z nami możesz być pewien doboru najlepszych pracowników, którzy zasilą Twój zespół. Bierzemy na siebie wszystkie kwestie powiązane z jakimikolwiek formalnościami, w tym także sporządzenie i podpisanie umowy tymczasowej. Znamy się na wszelkich przepisach prawnych i posiadamy grono specjalistów oraz wyszkolonych konsultantów w swojej firmie, którzy w każdej chwili służą Państwu wsparciem merytorycznym. Czekamy na Ciebie w siedzibie naszej firmy, która znajduje się we Wrocławiu, a także pod adresem internetowym. Jesteśmy tu specjalnie dla Twojej wygody. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas

Zapoznaj się z naszą ofertą na catering we Wrocławiu dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy.