HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Warszawa

Leasing pracowniczy: Warszawa

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Warszawa

rekrutacjaPotrzebujesz pracowników do swojej firmy, ale chcesz ograniczyć koszta?

Teraz możesz to ze sobą pogodzić. My dobierzemy odpowiedniego pracownika do Twojej firmy i to, w krótkim czasie. Postaw na elastyczność i wybierz leasing pracowniczy. Dzięki naszej znajomości warszawskiego rynku pracy, w krótkim czasie odnajdziemy kandydata do Twojego zespołu.

Teraz nie jest to takie trudne, jakby mogło się wydawać. Posiadamy naprawdę bogatą bazę pracowników tymczasowych i to z różnych branż. Organizujemy także kadrę na zastępstwo, która przydaje się zwłaszcza w okresie, gdy znaczna część pracowników etatowych przebywa na różnego rodzaju zwolnieniach, np. zdrowotnych bądź wychowawczych. Wszystkich kandydatów wybieramy na podstawie Twoich kryteriów. Przeprowadzamy również szkolenia i testy kompetencyjne.

Wspólnie z nami wybierzesz, najlepszego pracownika do swojej firmy, który zasili Twój zespół.

Nasza oferta na usługi księgowe (pełna księgowość, doradztwo podatkowe):

twoja-ksiegowosc.com – Biuro rachunkowe w Warszawie

Działamy na terenie Warszawy i to w jej obrębie poszukujemy wszystkich kandydatów. To my zajmujemy się wszelkimi kwestiami organizacyjno-administracyjnymi, więc Ty nie musisz się o nic martwić. Jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie i opowiadamy na wszystkie potrzeby i wymagania. Staramy się spełniać wszystkie powierzone nam zadania, w jak najkrótszym czasie, gdyż wiemy jak cenny jest Twój czas. Cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem, ponieważ zależy ona od wielu czynników, w tym m.in. od okresu zatrudnienia. Pozbądź się niepotrzebnych problemów z etatowym zatrudnieniem i postaw na leasing pracowniczy, który przyniesie Twojej firmie naprawdę wiele korzyści. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu zminimalizujesz koszta.

Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny internetowej, a także do siedziby firmy w Warszawie. Przygotujemy dla każdego niezwykle korzystną ofertę. Wiemy czego potrzebujesz, wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my całą resztę zrobimy za Ciebie. To właśnie bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Zwiększ razem z nami efektywność swojej firmy już teraz!

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas