HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Szczecin

Leasing pracowniczy: Szczecin

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Szczecin

rekrutacja-pracownikowPoszukujesz wykwalifikowanych pracowników do szeregów swojej firmy w Szczecinie, ale niestety musisz ograniczyć koszta?

Nie ma żadnego problemu, gdyż teraz możesz to łatwo pogodzić. O czym właściwie mowa? Oczywiście, że o leasingu pracowniczym! Nasza firma dobierze odpowiedniego pracownika spełniającego wszystkie Twoje wymogi, w krótkim czasie.

To prawdziwa rewolucja na rynku, która przyszła do nas z Zachodu. Postaw na pełną elastyczność i zdecyduj się już teraz na leasing pracowniczy. To właśnie dzięki naszej wyjątkowej znajomości rynku pracy w Szczecinie, bardzo szybko odnajdziemy odpowiedniego kandydata do grona Twojego zespołu. Z nami jest to jeszcze prostsze i skuteczniejsze. Posiadamy niezwykle bogatą bazę pracowników tymczasowych i to z różnych dziedzin, którą stale poszerzamy o nowe kandydatury.

Jesteśmy w stanie zorganizować również kadrę na tzw. zastępstwo, która konieczna jest przede wszystkim w okresie, kiedy spora część pracowników pełnoetatowych przebywa równocześnie na zwolnieniach, np. zdrowotnych bądź macierzyńskich.

Wszystkich potencjalnych pracowników dobieramy jedynie na podstawie Twoich wymogów i kryteriów.

Co ciekawe, przeprowadzamy także różne szkolenia i testy kompetencyjne, a także psychologiczne. Razem z naszą firmą wybierzesz, najlepszego pracownika, który wzmocni Twój zespół. Nasza działalność obejmuje praktycznie cały Szczecin, dlatego to w jego obrębie skupiają się nasze poszukiwania.

Wszelkie kwestie organizacyjno-administracyjne, zostaw dla nas, Ty nie musisz się nimi kompletnie przejmować. Zadbamy, aby wszystko było zgodne z prawem i opierało się na umowach tymczasowych. Leasing pracowniczy to nasz konik i wiemy o nim wszystko, jeśli zatem potrzebujesz dodatkowych informacji w tym zakresie, możesz na nas liczyć. Wszystkie zadania, staramy się spełniać, w krótkim czasie. Etatowe zatrudnienie nie zawsze przynosi korzyści, dlatego postaw na leasing pracowniczy, a my dobierzemy idealną ofertę dla Twojej firmy. Jeśli szukasz zatem pracowników tymczasowych to tylko u nas!

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas