HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Poznań

Leasing pracowniczy: Poznań

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy: Poznań.

leasing-pracowniczyLeasing pracowniczy to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które poszukują nowych pracowników i chcą przy tym zoptymalizować koszta poświęcone na zatrudnienie etatowego pracownika. Idealnie sprawdza się także w przypadku zwiększonych nakładów pracy w czasie sezonu np. wakacji lub świąt. Jest to także dobry sposób na zastąpienie części kadry, która znajduje się na urlopach, bądź jest chwilowo niedyspozycyjna.

Jeśli także zastanawiasz się nad wdrożeniem zatrudnienia tymczasowego w swojej firmie, ale kompletnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać, to zgłoś się do nas!

My wiemy jak pomóc Tobie i Twojej firmie w uzyskaniu jeszcze większej efektywności, a także w poszukiwaniach oszczędności. Działamy na rynku już od wielu lat i posiadamy naprawdę bogate doświadczenie. Oferujemy Państwu usługę leasingu pracowniczego, najwyższej jakości. U nas nie musisz długo czekać. Informujesz nas, kogo mamy szukać, a my w krótkim czasie zaproponujemy swoich wyselekcjonowanych kandydatów z Poznania i okolic. Prowadzimy także szkolenie i bardzo szczegółową selekcję, popartą różnymi technikami i z użyciem nowatorskich narzędzi. Stosujemy między innymi testy kompetencyjne oraz testy psychologiczne.

Zawsze dobieramy potencjalnych pracowników pod konkretne stanowisko pracy i właśnie dlatego muszą wykazać się określonymi umiejętnościami, a także kwalifikacjami.

Posiadamy swoją bazę kandydatów, zgromadzoną przez lata działalności, którą na bieżąco poddajemy aktualizacji. Jesteśmy najlepsi w swojej działalności i potrafimy odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby. Pracownicy tymczasowi to idealnie rozwiązanie dla potrzeb Twojej firmy. Oferujemy szeroką gamę usług. Zajmujemy się kwestią organizacyjną oraz administracyjną, dlatego Ty nie musisz zawracać sobie tym głowy. Radzimy w doborze pracowników i udzielamy wszystkich potrzebnych informacji do zrealizowania umowy tymczasowej. Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty i zapoznania się z działalnością firmy, działającej na terenie Poznania.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas