HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Lublin

Leasing pracowniczy: Lublin

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Lublin.

leasing-pracowniczyProwadzisz firmę w Lublinie i poszukujesz tymczasowych pracowników, którzy zasilą szeregi Twojego zespołu?

Zgłoś się do nas, my wiemy jak Ci pomóc i sprostać wszystkim Twoim wymogom. Jesteśmy znaną firmą, która od lat funkcjonuje na rynku pracy i posiada ogromny zasób doświadczenia. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, dla wielu mniejszych przedsiębiorstw, jak również wielkich korporacji. Nasi klienci zawsze są w pełni zadowolonych z rezultatów i efektów pracy, jakie im prezentujemy.

Wyróżnia nas rzetelność i dobra organizacja. Jesteśmy w stanie znaleźć pracownika tymczasowego dla każdej firmy i w każdej branży. Prowadzimy aktywne poszukiwania i szczegółową selekcję potencjalnych kandydatów, to jednak nie wszystko. Posiadamy również własną bazę pracowników, którą na bieżąco uzupełniamy, a także aktualizujemy. Zajmujemy się również całą stroną formalną i pośredniczymy w zawarciu umowy. W razie potrzeby wyjaśniamy także wszystkie zasady leasingu pracowniczego i oferujemy pełne wsparcie merytoryczne. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelne podejście do powierzonych nam zadań.

Kandydatów na konkretne stanowiska, poszukujemy na terenie całego Lublina i nie tylko.

Wiemy jak ważny jest odpowiedzialny i wykwalifikowany pracownik, który potrafi odnajdywać się w różnych środowiskach. Prowadzimy szkolenia uzupełniające i etapową rekrutację, która pozwala nam na wybór najlepszych potencjalnych pracowników, specjalnie dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz postawić na sprawdzoną firmę, która ma pozytywną opinię i wie jak zadbać o swoich klientów, to niezwłocznie zgłoś się do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby i wspólnie zadbamy o dobór najlepszej kadry dla Twojej firmy.

Wejdź w nowy wymiar efektywności oraz oszczędzania, z nową formą zatrudnienia etatowego jaką stanowi leasing pracowniczy. Wybierz się do naszej siedziby w Lublinie i zapoznaj się z ofertą, przygotowaną przez konsultantów. Możesz także odwiedzić naszą stronę internetową. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas