HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Kraków

Leasing pracowniczy: Kraków

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Kraków

rekrutacjaJeśli pragniesz zwiększyć efektywność pracy w swojej firmy, która posiada swoją siedzibę w Krakowie, to zgłoś się do nas już teraz. Co najlepsze, z nami jednocześnie zminimalizujesz koszta, co pozwoli Ci naprawdę dużo zaoszczędzić. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to prawda!

Rozwiązanie stanowi leasing pracowniczy, czyli wypożyczanie pracowników tymczasowych.

Sam zdecyduj na jaki okres czasu potrzebujesz wsparcia swojej kadry. Zdarzają się bowiem sytuację kiedy jest to konieczne, a nie zawsze dysponujesz środkami na zatrudnienie pełnoetatowego pracownika. Może w Twojej firmie odbędzie się ważne spotkanie biznesowe i potrzebujesz na kilka dni tłumacza, a może do zrealizowania dużego projektu, wymagany jest specjalista posiadający konkretne uprawnienia. Takich sytuacji jest cała masa więc nie dziwi fakt, że leasing pracowniczy, odniósł ogromny sukces i to w tak krótkim czasie.

My wiemy jak dopasować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb i znaleźć konkretnych kandydatów do pracy w Twojej firmie.

Na nas możesz zawsze liczyć i to w każdej sytuacji. Przekonaj się jak szybko i sprawnie działamy. Dla nas zadowolenie klientów jest priorytetem, dlatego wszystko robimy dla Państwa. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stale poszerzamy zakres swoich obowiązków. Bierzemy na siebie także wszystkie kwestie związane z organizacją i administracją, czyli między innymi podpisywanie umowy, czy negocjowanie warunków.

Dzięki unikalnym narzędziom rekrutacyjnym, jesteśmy w stanie znaleźć idealnych kandydatów, którzy spełniają wszystkie Państwa kryteria. Posługujemy się różnego rodzaju testami, a także zadaniami, które służą sprawdzeniu umiejętności poszczególnych kandydatów na dane stanowisko pracy. Wypożyczeni pracownicy tymczasowi to przyszłość wielu firm, dlatego i Ty zdecyduj się już dziś na leasing pracowniczy i sam zobacz, ile korzyści przyniesie to dla Ciebie oraz Twojej firmy. Odwiedź naszą stronę internetową lub przyjdź do nas osobiście. Czekamy na Ciebie w Krakowie.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas