HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Katowice

Leasing pracowniczy: Katowice

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Katowice

leasing-pracowniczy Niedobór pracowników, zwłaszcza sezonowych doskwiera w wielu firmach i przedsiębiorstwach. Wzmożone nakłady pracy w pewnych okresach to naturalna kolej rzeczy i czasem ciężko jest sobie poradzić z brakiem pracowników.

Zdarzają się również sytuacje, w których potrzebny jest natychmiastowo dany specjalista posiadający konkretne uprawnienia, nie opłaca się go jednak zatrudniać na pełen etat. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi właśnie nasza firma oferująca leasing pracowniczy, czyli prościej mówiąc wynajem pracowników tymczasowych w Katowicach. Ty nie musisz ich nigdzie szukać, my zrobimy to bowiem za Ciebie. Wystarczy jedynie, że się do nas zgłosisz i powiesz, czego w danej chwili potrzebujesz, a my zaplanujemy szczegółowo plan działań i stworzymy dokładny profil kandydata.

Stawiając na nas, wiesz co robisz, gdyż posiadamy własną, bogatą bazę pracowników tymczasowych z wielu różnych dziedzin. Staramy się ją także aktualizować na bieżąco, aby uprościć proces rekrutacji. Poszczególnych kandydatów, spełniających określone kryteria poszukujemy również w wielu innych miejscach, w tym także oczywiście w sieci.

Za pomocą specjalnie dobranych metod i narzędzi rekrutacyjnych, jesteśmy w stanie wybrać najlepszych kandydatów.

Oferujemy również wypożyczenie kadry na zastępstwo, której możesz potrzebować w określonych momentach. Sprawdzona metodologia oraz szczegółowa selekcja, to czynniki, które wyróżniają nas na rynku. Nasi konsultanci są w pełni wykwalifikowani i przeszkoleni do swojej pracy, dlatego potrafią sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Nam możesz powierzyć cały proces rekrutacyjny, gdyż wszystkie formalności związane z zatrudnieniem tymczasowym, załatwimy za Ciebie i to bez żadnych nieścisłości.

Działamy szybko i zawsze terminowo, a co najważniejsze, skutecznie. Znajdujemy pracowników do konkretnych projektów bądź na dane stanowiska pracy, na życzenie każdego klienta. Zaufały nam już setki małych i dużych firm, dołącz do nich również swoją, a na pewno będziesz zadowolony z naszych usług.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas