HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Gdynia

Leasing pracowniczy: Gdynia

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Gdynia

leasing pracowniczyJesteśmy specjalistami, którzy oferują leasing pracowniczy dla Twojej firmy w Gdyni. Tylko u nas odnajdziesz to czego szukasz. Dobrze zainwestuj swój czas oraz pieniądze, a zyskasz na tym znacznie więcej. Paradoksalnie pozwoli Ci to zminimalizować koszta i oszczędzić niepotrzebnych nerwów w pracy.

Wypożyczenie pracowników to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej pracodawców.

Podejmują taką decyzję nie tylko ze względu na korzyści jakie ze sobą niesie taka forma zatrudnienia, ale również z rozsądnej kalkulacji. W wielu firmach charakterystyczna jest sezonowość zwiększonego popytu na pracę i właśnie wtedy przydaje się np. dodatkowa siła robocza. Nie opłaca się jednak zatrudniać kolejnych pracowników etatowych, na tak krótki okres czasu i właśnie tutaj z pomocą przychodzi leasing pracowniczy. Zatrudniać pracowników możesz na określony czas i nie musisz zmagać się z problemami, które pojawią się podczas zwalniania z pracy, takiego typu jak m.in. okres wypowiedzenia, czy wypłata odprawy.

Wypożyczenie pracowników opiera się na jasnych zasadach i oparte jest na umowie o pracę tymczasową.

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji na ten temat? Nie ma żadnego problemu, zgłoś się do nas, a my poinstruujemy Cię na temat leasingu pracowniczego. Wybierzemy specjalnie dla Ciebie najlepszych pracowników tymczasowych i sprawdzimy ich pod kątem kompetencji i wykazywanych zdolności.

Twoje kryteria oraz wymagania pozwolą nam stworzyć specyficzny profil kandydata, na podstawie którego będziemy wybierać wszystkich potencjalnych pracowników.

Rekrutację przeprowadzamy zawsze dokładnie i szczegółowo, nie pomijając żadnego etapu. Wykorzystujemy także różne narzędzia i metody, które pozwalają na jeszcze skuteczniejsze pozyskiwanie kandydatów. Posiadamy również swoją bazę danych, aktualizowaną cały czas na bieżąco. Znamy cały rynek pracy w Gdyni i wiemy gdzie szukać najlepszych rozwiązań i jak działać, aby uzyskać wymierne efekty. Przyjdź do nas, a z pewnością tego nie pożałujesz. Zapraszamy.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas