HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Gdańsk

Leasing pracowniczy: Gdańsk

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Nasza oferta obejmuje między innymi:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Gdańsk

pracownicyChcesz zwiększyć efektywność swojej firmy z siedzibą w Gdańsku, ale jednocześnie poszukujesz oszczędności? To prostsze niż może się wydawać. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu i zainteresować się nową formą zatrudnienia, jaką z pewnością stanowi leasing pracowniczy.

Dzięki wdrożeniu tej innowacyjnej metody, możesz wiele zyskać. Jeśli nie do końca orientujesz się w temacie wypożyczania pracowników to nic nie szkodzi, zgłoś się do nas, a my wszystko wyjaśnimy i przedstawimy na przykładach. Stworzymy także interesującą ofertę dla Twojej firmy.

Każdego kandydata szukamy pod kątem twoich kryteriów i postawionych wymagań.

Dopasowujemy potencjalnych pracowników do danego stanowiska pracy. Jesteśmy w stanie zorganizować również kadrę na zastępstwo. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, przyjdź do nas, a sam się o tym przekonasz. Posiadamy własną bazę tymczasowych pracowników z Gdańska, z różnych dziedzin. Stale ją również aktualizujemy i dodaje nowe kontakty. Przez lata zgromadziliśmy naprawdę dużo ofert, dlatego jest w czym wybierać. Dodatkowo prowadzimy postępowania rekrutacyjne i ogłaszamy się w sieci, różnych portalach, a także gazetach lokalnych. Jesteśmy w stanie zagwarantować Tobie i twojej firmie najwyższą jakość obsługi, popartą setkami zadowolonych klientów. Na nas możesz polegać zawsze.

Znajdziemy odpowiedniego pracownika do Twojej firmy i sprawdzimy go pod względem kompetencji i posiadanych umiejętności.

Sprawy formalne również możesz nam pozostawić, bo my znamy się na tym najlepiej. Pośredniczymy również w podpisywaniu umów z pracownikami tymczasowymi. Nieważne na jaki okres chcesz wypożyczyć pracownika, na pewno spełnimy wszystkie wymagania. Wiemy wszystko o leasingu pracowniczym, dlatego zawsze możesz się do nas zgłosić po radę. Postaw na innowacyjne rozwiązania i bądź na czasie. Forma zatrudnienia tymczasowego może rozwiązać wiele Twoich problemów. Zgłoś się do nas już zaraz, nieważne czy przez Internet, czy bezpośrednio. Zawsze jesteśmy otwarci i pozytywnie nastawieni.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas