HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Leasing pracowniczy Bydgoszcz

Leasing pracowniczy: Bydgoszcz

 

leasing-pracowniczy

  • najpopularniejszy trend na rynku, obejmujący wszystkie szczeble pracownicze.
  • zmniejszają Państwo do zera koszty obsługi pracownika, my płacimy wynagrodzenie i rozliczamy podatki oraz odpowiadamy za rekrutację nowych pracowników,
  • błyskawiczna i łatwa wymiana pracowników, którzy się nie sprawdzają na swoim stanowisku,
  • efektywny sposób zatrudniania bez ponoszenia ryzyka zatrudniania pracowników,
  • błyskawiczne pozyskanie pracownika,

Co oferujemy:

łatwy dostęp do tysięcy kandydatów – proste i czytelne zasady współpracy – dopasowanie się do Państwa firmy i działalności – profesjonalną i szybką obsługę

Za swoje usługi pobieramy prowizję, która jest uzależniona od ilości pracowników, czasu ich zatrudnienia oraz od charakteru pracy. Dlatego każda tego typu usługa wymaga indywidualnej wyceny.

Leasing pracowniczy Bydgoszcz

leasing-pracowniczyJeśli liczysz na profesjonalne doradztwo w zakresie leasingu pracowniczego, skieruj swoje kroki prosto do naszej firmy w Bydgoszczy. My wiemy jak sprostać Twoim wymaganiom i pomóc w wyborze najlepszych kandydatów, którzy dołączą do Twojego zespołu. Wypożyczanie pracowników to bardzo korzystne rozwiązanie, zwłaszcza gdy stawiasz na oszczędności i jednocześnie chcesz zwiększyć efektywność swojej firmy. Nie zastanawiaj się dłużej i postaw na najlepszą propozycję na rynku, czyli naszą agencję.

Baza pracowników tymczasowych, jaką posiadamy jest niezwykle bogata i pozwala nam na dotarcie do wielu kandydatów.

Oprócz tego stosujemy różnego rodzaju narzędzia i metody rekrutacyjne, dzięki którym nasze poszukiwania nie trwają długo i zawsze przynoszą pozytywne rezultaty. Wiemy jak należy działać, aby zadowolić wszystkich klientów. Na rynku istniejemy już od kilku lat, zatem zebrane doświadczenie pozwala nam na jeszcze lepsze przeprowadzenie rekrutacji. Prowadzimy również szkolenia, a każdego pracownika tymczasowego, dopasowujemy pod konkretne stanowisko pracy i sprawdzimy jego kompetencje, wykorzystując do tego liczne testy i zadania. Leasing pracowniczy to nasza specjalność, dlatego nam możesz zaufać w 100%. Kwestię formalne, związane podpisywaniem umów i ustalaniem warunków współpracy, również pozostaw nam.

Wyręczymy Cię praktycznie we wszystkim, jedyne co musisz zrobić, to zdecydować czy odpowiada Ci wybrany przez nas kandydat, a z pewnością tak będzie.

Jesteśmy najlepsi w swoim fachu więc nie musisz daleko szukać. Jak nikt inny orientujemy się na rynku pracy w Bydgoszczy. Oferujemy dodatkowo pełne wparcie merytoryczne i udzielamy wszelkich informacji na temat leasingu pracowniczego. Z nami daleko zajdziesz i osiągniesz upragniony sukces. Wykwalifikowana i kompetentna kadra to podstawa każdej sprawnie działającej firmy, a my Ci ją bez problemu znajdziemy. Pracownicy tymczasowi to najlepsza rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. Nie czekaj dłużej i postaw na nas zatem już dziś.

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas