HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Kurs kadry i płace

Kursy kadrowo-płacowe: intensywne i tygodniowe.

Zapraszamy na szkolenia zawodowe w naszej firmie.

kurs kadrowo-płacowyNasze szkolenie pozwoli na zdobycie przyszłościowego zawodu, na który zawsze będzie popyt. Celem kursu jest przygotowanie do samodzielnego prowadzenia kadr oraz naliczania płac. Każde zajęcia składają się z części teoretycznej oraz praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.

Oferujemy możliwość odbycia stażu w naszej firmie. W trakcie pracy poznają Państwo nie tylko jak należy rozliczać płace i prowadzić kadry, ale poznają Państwo specyfikę pracy w grupie. Najlepsi mają szansę na kontynuowanie pracy w naszej firmie.

Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów. Zapewniamy komfortowe warunki zdobywania wiedzy oraz przyjazną i bezstresową atmosferę nauki. Szczególną uwagę przykładamy do praktycznych ćwiczeń, tak żeby kursanci mieli szansę poznać wszystkie niezbędne aspekty zawodu prowadzenia kadr i płac.

KURS KADRY I PŁACE: Teoria – praktyka – staż.

Część kadrowa zakres:

 • Źródła prawa pracy. Główne pojęcia prawa pracy. Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji pracowniczej, nawiązanie stosunku pracy.
 • Szczególne formy zawierania umów o pracę oraz umowy cywilno-prawne
 • Szczególne uprawnienia pracownicze wynikające z rodzicielstwa
 • Urlopy pracowników.
 • Czas pracy.
 • Odpowiedzialność materialna pracowników za niewykonanie, nienależyte wykonanie pracy lub za mienie powierzone. Kary i nagrody.

Część płacowa, zakres:

 • Wynagradzanie za pracę- definicja,
 • Zasady wyliczania wynagrodzeń
 • Wynagrodzenie za czas choroby
 • Świadczenia pozapłacowe
 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – definicje ogólne
 • Rozrachunki z instytucjami zewnętrznymi po naliczeniu wynagrodzeń
 • Prawo pracy, obsługa programu Płatnik

Kurs kadry i płaceIstnieje możliwość odbycia samego kursu kadrowego lub samego kursu płacowego. Szczegółowy opis znajdą Państwo na stronie: szkolenia kadrowo-płacowe.

Prowadzimy również szkolenia zamknięte dla firm. Szczegółową wycenę przeprowadzimy po przesłaniu zamówienia przez formularz rejestracyjny lub za pośrednictwem poczty mail.

 

Aktualne zapisy:

 • Kurs kadry i płace w Warszawie, Gdański, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Katowicach, Bydgoszczy oraz Gdyni

Każdy kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności a osoby, które odbędą staż praktyczny w jednym z naszych biur otrzymują pisemne referencje.

Co zyskujesz biorąc udział w szkoleniu?

Praktyczną wiedzę, którą sprawdzisz w trakcie ćwiczeń z cierpliwymi wykładowcami. Poznasz ludzi podobnych do siebie, pracujących w zawodzie od lat. Wymienicie się nie tylko więdzą, ale kontaktami, które często sa więcej warte niż wielogodzinne szkolenia.

Zdobyta wiedza oraz materiały posłużą ci wiele lat. Kadry i płace to stały element prowadzenia każdego przedsiębiorstwa, dlatego osoby z gruntowną wiedza mają zapewnione zajęcie na długie lata. Spoczywanie na laurach nie jest jednak domena dobrego specjalisty. Podwyższanie swoich kwalifikacji, zdobywanie nowych doświadczeń, to podstawa i gwarancja utrzymania się w czołówce zawodowej.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku – HRL Facebook.

Ocena usługi
szkolenie HRL
Ocena
4 based on 4 votes
Kadry i płace
szkolenie HRL
HRL
HRL,
Ceynowy 9,Rumia,Pomorskie-84-230,
Telephone No.530825825
Polska
Polska
Opis
kurs i szkolenia kadrowo-płacowe