HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Kadry i płace

Kadry i płace.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę kadrowo-płacową obejmującą rozliczanie płac, pomoc prawną oraz szkolenia z kadr i płac.

Dzięki naszej obsłudze administracyjnej mają Państwo szansę obniżyć koszty prowadzenia własnej działalności oraz podnieść jakość realizowanej usługi. W naszym szerokim wachlarzu usług kadrowo płacowych znają Państwo między innymi:

Kadry i płace – outsourcing.

Kadry i płaceW ramach outsourcingu kadrowo-płacowego przejmujemy wszystkie obowiązki związane z rozliczeniem płac w Państwa firmie oraz obowiązki kadrowe.

 

Nie pobieramy opłaty wdrożeniowej a samą współpracę zaczynamy od bezpłatnego audytu stanu bieżącego. Takie wstępne badanie dokumentacji pozwala na określenie planu dalszej współpracy i określenie wszystkich elementów, które powinny podlegać korekcie w pierwszej kolejności.

Kurs kadry i płace.

W ramach szkolenia kadrowo-płacowego prowadzimy kursy dla początkujących jak i osób, które miały już do czynienia z kadrami i płacami. Kursy odbywają się we wszystkich większych miastach Polski. Teoria przeplatana jest ciekawymi zadaniami, tak żeby kursy były interesujące. Każdy kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu ukończenia szkolenia a najlepsi kursanci mają szanse na staż w naszej firmie.

Program kadry i płace.

Jeśli szukają Państwo programu do obsługi płac, to zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy na outsourcing kadr i płac. W ramach obsługi zapewniamy dostarczenie programu kadrowo-płacowego. Przejmujemy pełną odpowiedzialność i wszystkie obowiązki związane z zakupem programu, obsługą i naliczaniem płac. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko oszczędzają Państwo koszty wdrażania programu ale również zyskują dodatkowe korzyści w postaci outsourcingu kadrowo-płacowego.

Archiwizacja dokumentów

W ramach naszej działalności oferujemy archiwizację dokumentów w formie papierowej oraz skanowanie do formy elektronicznej oraz dostęp do akt i innych dokumentów za pośrednictwem strony www. Dzięki naszej usłudze archiwizacji zaoszczędzą Państwo koszty przechowywania dokumentów a nasz system e-archiwum pozwoli na błyskawiczny dostęp do akt.

kadry-płace

Zapewniamy pełen obieg dokumentów w tym segregowanie, archiwizację i kontrolę nad dokumentami.

Obieg dokumentów w naszej firmie.

kadry-i-płace