HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Human rescources

Human rescources

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, Human rescources
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Proponujemy również:  coaching…    szkolenia dla firm… rekrutację pracowników…

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas

Branża powiązana ściśle z rynkiem pracy oraz zatrudnianiem nowych pracowników stale się rozszerza. Potrzebni są zatem nowy specjaliści, którzy poradzą sobie z nowymi wyzwaniami, jakie niosą za sobą innowacyjne formy zatrudnienia, a także przeprowadzania procesu rekrutacyjnego, czy zarządzania zasobami ludzkimi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego stworzyliśmy naszą firmę, która przez lata ugruntowała swoją wysoką pozycję.

outsourcing-kadr-placZajmujemy się przede wszystkim doradztwem personalnym i naborem nowych pracowników do pracy w właśnie Twoim przedsiębiorstwie.

Przeprowadzamy kompleksową rekrutacją i selekcję wszystkich kandydatów. Wiemy, że dobra kadra stanowi połowę sukcesu Twojej firmy i przekłada się na zwiększoną wydajność oraz efektywność. Zapewnij długofalowy sukces sobie oraz swoim współpracownikom i postaw na specjalistów z dziedziny HR. Dzięki naszym umiejętnościom i najlepszym specjalistom, zyskać możesz naprawdę wiele.

Stosujemy przeróżne techniki, a także metody jakościowe. Prowadzimy szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Znamy wszystkie systemy motywacyjne, które pomagają usprawnić pracę zespołową. Stawiamy nie tylko na jednostki, ale i na całe grupy pracowników. Pomagamy im ze sobą współpracować i pomagać się zrozumieć w stresujących sytuacjach. Wykwalifikowany pracownik stanowi cenny skarb dla każdej firmy i właśnie dlatego powinniśmy o nich dbać, a my wiemy jak to uczynić.

Nie zajmuj się zatrudnianiem nowych pracowników, czy wdrażaniem systemu płac i motywacji na własna rękę, teraz masz od tego ekspertów, którzy chętnie Cię wyręczą. My wiemy jak należy działać i co trzeba zrobić, żeby odnaleźć i przeszkolić najlepszych kandydatów. Informowani jesteśmy na bieżąco, w tematyce rynku pracy i jego zmian. Nas nic nie może ominąć, gdyż jesteśmy praktycznie wszędzie.

Posiadamy bardzo liczne grono zadowolonych klientów, którzy już od dawna korzystają z naszych usług i chętnie do nas wracają. Sprawdź nam również Ty i zobacz co możemy zaoferować nie tylko Tobie, ale również całej Twojej firmie.