HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Headhunters

Headhunters

Poszukujesz najlepszych pracowników do swojej firmy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Konkurencja posiada dobrą kadrę i chętnie skorzystałbyś z usług ich pracowników? To żaden problem, jesteśmy dla Ciebie, właśnie w takich sytuacjach.

Headhunters, zarządzanie zasobami ludzkimi,

Proponujemy również:  coaching…    szkolenia dla firm… rekrutację pracowników…

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas

 

Postaw na headhuntera, czyli najlepszego rekrutera, który zwerbuje do Twojego przedsiębiorstwa jedynie najwybitniejszych potencjalnych pracowników. To właśnie dostaniesz w naszej agencji! Przyjdź do nas i opowiedz nam o swoich potrzebach, a zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby Ci pomóc. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy niemal pewni, że uda nam się sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom w 100%.

agencja-pracy (2)Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą headhunterską, która posiada w swoim zespole wykwalifikowanych ekspertów i specjalistów z dziedziny HR-u i zarządzania zasobami ludzkimi. Wyszukujemy kandydatów, którzy odznaczają się szczególnymi zdolnościami oraz nakłaniamy ich do pracy właśnie dla Ciebie. W naszych poszukiwaniach wykorzystujemy bardzo wiele innowacyjnych metod, jakie stale doskonalimy.

Posiadamy bogatą bazę kandydatów, a także swoich informatorów w różnego rodzaju instytucjach. Śledzimy także wszystkie uczelnie wyższe i staramy się wyszukiwać najlepszych absolwentów.

Cechuje nas profesjonalizm oraz zaangażowanie, dzięki któremu wszystkie sprawy doprowadzamy zawsze do końca. Upór w dążenie do celu to ważna zaleta w naszym zawodzie, dlatego nie pozwalamy sobie na odpuszczanie czegokolwiek. Znamy różne techniki motywacyjne i posiadamy również specjalistów z zakresu psychologii społecznej. Jesteśmy w stanie odnaleźć pracowników praktycznie na każde stanowisko pracy i z zakresu każdej dziedziny.

Potrafimy dobrze negocjować, zatem na pewno zyskasz korzystając z usług, jakie Ci proponujemy. Na rynku istniejemy już od wielu lat i przez ten czas odnieśliśmy już mnóstwo sukcesów, które potwierdzają naszą wysoką skuteczność. Grono klientów stale się poszerza, a zadowolenie z naszych działań ciągle rośnie.

Przekonaj się o tym również Ty i zleć nam wyszukiwanie najlepszych kandydatów do pracy w właśnie Twojej firmie!