HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Employer branding

Employer branding

Pomagamy budować wizerunek pracodawcy.

Employer branding, zarządzanie zasobami ludzkimi,

Proponujemy również:  coaching…    szkolenia dla firm… rekrutację pracowników…

Napisz do nas

Każda firma, nieważne czy jest tylko małym przedsiębiorstwem, czy wielką korporacją, potrzebuje dobrego wizerunku. Często nie jest to jednak takie łatwe do osiągnięcia. Pozytywna opinia oznacza bardzo wiele. Każdy kandydat chce przecież ubiegać się o posadę w firmie, która dobrze dba o swoją kadrę i odnosi ogromne sukcesy. Któż zatem nie chciałby być ich częścią? Same rozporządzanie jednak nie wystarcza, trzeba zatem zainwestować w działania marketingowe, które podbudują nasz wizerunek i markę w świetle konkurencji, a także potencjalnych pracowników.

outsourcing-kadr-placCo należy więc zrobić? Oczywiście, że postawić na employer branding.

Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z tym pojęciem, to naprawdę duży błąd, ale łatwo go możesz teraz nadrobić. Nasza firma, która zajmuje się właśnie tym zagadnieniem, świadczy usługi z zakresu budowania pozytywnego wizerunku każdego pracodawcy. W tym celu wykorzystujemy wiele metod oraz technik, jakie stale doskonalą nasi specjaliści od PR-u oraz menadżerowie.

Działania, na których się skupiamy, dzielą się na dwa obszary: wewnętrzny, a także zewnętrzny, z większym naciskiem na ten drugi.

Pozytywna opinia, która ma krążyć o Tobie i Twojej firmie na rynku pracy jest przecież najważniejsza. Na początku działań wyznaczamy zatem strategię komunikacyjną oraz szczegółowy plan zadań, którego będziemy się trzymać. Prowadzimy różnego rodzaju kampanię na portalach internetowych powiązanych w jakiś sposób z zagadnieniami dotyczącymi rynku pracy, a także na portalach społecznościowych.

Dobry pracodawca musi przecież zaistnieć w mediach.

W krótkim czasie podniesiemy wartość Twojej firmy, dlatego nie musisz się o nic martwić. Zajmij się swoimi najważniejszymi obowiązkami, a nam pozostaw resztę. Zobaczysz, że liczba kandydatur na stanowiska w właśnie Twoim przedsiębiorstwie znacznie wzrośnie. Employer branding to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów oraz szansa na odniesienie spektakularnego sukcesu.

http://penetratory.pl/