HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo zawodowe

Oferujemy doradztwo zawodowe

Skończyłeś już studia, ale nadal nie wiesz jaką drogę zawodową wybrać, aby w przyszłości odnieść sukces? Nie jesteś jedyny, a my właśnie dla takich ludzi jak Ty stworzyliśmy doradztwo zawodowe.

agencja-pracy2Nasza firma pomaga każdemu odnaleźć swoją życiową pasję. Dzięki szeregowi testów jakie Ci proponujemy poznasz jeszcze lepiej swoje umiejętności i odkryjesz nowe talenty. Oferujemy przeróżne porady z zakresu znalezienia zatrudnienia czy autoprezentacji, a także pisania CV. Pomagamy poradzić sobie w różnych sytuacjach i uczymy jak zapanować nad stresem.

Podpowiadamy także gdzie można znaleźć atrakcyjne oferty staży lub płatnych praktyk. Wszystko to w jednym miejscu. Z nami wkroczysz w dorosłe życie i szybciej odnajdziesz wymarzoną pracę, w której będziesz się spełniał i rozwijał. Jedyne co musisz zrobić to zgłosić się do nas i poprosić o poradę. Grono naszych specjalistów czeka właśnie na Ciebie, codziennie w wyznaczonych godzinach i jest gotowe do pełnej współpracy.

Doradztwo zawodowe to nie łatwa dziedzina, która wymaga wielu lat doświadczeń. My je posiadamy, dlatego możesz zdać się właśnie na nas. Współpracujemy z wieloma ludźmi oraz uczelniami już od lat i z powodzeniem realizujemy nasze powołanie. Organizujemy specjalne spotkania w szkołach i naprowadzamy młodych ludzi na dobrą drogę ku przyszłemu zawodowi. Nie trać czasu na pracę w miejscu, które kompletnie do Ciebie nie pasuje i poznaj wszystkie swoje predyspozycje.

My niczego Ci nie narzucamy, możemy jedynie podpowiedzieć co będzie dla Ciebie najlepsze i jak możesz zmienić swoje życie. Staramy się odkryć każdy Twój zalet, stosując przy tym szereg technik oraz metod. Wszystko dokładnie wyjaśniamy i przedstawiamy. Na nas możesz liczyć praktycznie zawsze. Wystarczy, że zdecydujesz się na doradztwo zawodowe.

Zapraszamy serdecznie każdego kto chce obrać konkretną ścieżkę kariery, ale nie jest jeszcze pewien swoich decyzji lub po prostu nie wie jak ma się zabrać za poszukiwania pracy. Jesteśmy tutaj specjalnie żeby Ci w tym pomóc.