HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Wrocław

Doradztwo personalne

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego.

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. 

Napisz do nas

Doradztwo personalne Wrocław

leasing-pracowniczyJest tylko jedna tak dobra agencja doradztwa personalnego w całym Wrocławiu! Mowa oczywiście o nas, najlepszych specjalistach do spraw rekrutacji i selekcji potencjalnych pracowników. Jeśli chcesz powiększyć swój zespół, wymienić część kadry lub po prostu zatrudnić nowego pracownika na konkretne stanowisko pracy, to zgłoś się do nas już dzisiaj. Z nami otrzymasz to, na czym tak bardzo Ci zależy. Nieważne jak bardzo jesteś wymagający i kogo szukasz, my zawsze stajemy na wysokości zadania. Jesteśmy w stanie znaleźć specjalnie dla Ciebie najlepszych specjalistów z danej branży, którzy chętnie zasilą Twój zespół. Na bieżąco orientujemy się na wrocławskim rynku pracy.

Wiemy wszystko o wybitnie uzdolnionych absolwentach szkół wyższych, czy sprawach konkurencji. Posiadamy swoich informatorów i niezwykle bogatą bazę danych, na podstawie której możemy wyszukiwać określonych kandydatów, spełniających Twoje kryteria. Lata doświadczenia w doradztwie personalnym, sprawiły, że doskonale wiemy, gdzie należy szukać potencjalnych pracowników. Zamieszczamy ogłoszenia w miejscach, gdzie jest największy odzew.

Dzięki nam możesz liczyć na setki nadesłanych aplikacji. My poddajemy je oczywiście selekcji, a wybranych kandydatów, zapraszamy do siedziby naszej firmy, w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Te osoby, które przejdą pomyślnie przez pierwsze etapy rekrutacji, będą musiały zmierzyć się ze specjalnie przygotowanymi testami i zadaniami, które będą Mierzyc ich umiejętności oraz kompetencję.

Wszelkiego rodzaju zadania dopasowujemy pod dane stanowiska pracy. Sprawdzamy także referencję oraz opinię wcześniejszych pracodawców. Znajdziemy dla Ciebie to czego szukasz, czyli wysoko wykwalifikowaną kadrę, posiadające wymagane zdolności. Nam możesz zawierzyć, gdyż sprawdziliśmy się już setki razy. Naszą agencję doradztwa personalnego tworzą wykształcenie specjaliści, którzy stale powiększają swoje kompetencję. Ich możliwości są naprawdę ogromne, dlatego warto postawić właśnie na nas. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, to sprawdź sam i odwiedź nas w wolnej chwili.