HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Warszawa

Doradztwo personalne: Warszawa i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego.

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Doradztwo personalne Warszawa

agencja-pracy2Nasza agencja doradztwa personalnego działa na terenie Warszawy i od lat współpracuje z licznymi klientami, stosując sprawdzone i nowatorskie metody.

Gwarantujemy najwyższe standardy jakościowe, jesteśmy w stanie znaleźć pracownika niemal na każde stanowisko i w każdej branży. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów i zaproponować im innowacyjne rozwiązania. Przeprowadzamy staranną rekrutację kandutacyjne. Specjalizujemy się również w wyszukiwaniu najlepszych specjalistów do pracy w Państwa firmach, której zapewniamy pozytywny wizerunek. Pracują u nas tylko doświadczeni specjaliści, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Sprawdzają kompetencje miękkie oraz twarde wszystkich kandydatów, poprzez dobór różnych technik, od testów kompetencyjnych, czy psychologicznych, po zaawansowane zadania.

Potrafimy pozyskiwać informację z warszawskiego rynku pracy i na bieżąco orientujemy się we wszystkich zmianach. Dla nas ten świat nie posiada żadnych tajemnic. Jeśli chcesz zatem wybrać kompetentną agencję doradztwa personalnego, która nie ma sobie równych, to zapraszamy do nas. Staramy się jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków, jakie Państwo nam powierzacie. W dość krótkim czasie, znajdziemy idealnego pracownika dla Twojej firmy, który będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania, a także kryteria. Będzie również dobrze przygotowany do pracy i zakresu swoich obowiązków.

Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy także pośredniczyć w podpisywaniu umowy o pracę, czy negocjowaniu jej warunków. Jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji.

Doradztwo personalne na terenie Warszawy realizuje dla nas firma www.econlp.com, która specjalizuje się w psychoterapii oraz NLP.

Z pozytywnym skutkiem zrealizowaliśmy już setki postępowań rekrutacyjnych, które przyniosły upragnione rezultaty. Nasi klienci cenią sobie usługi, jakie im proponujemy, gdyż wiedzą, że na nas zawsze można polegać. Dla nas liczy się tylko Twoje zadowolenie oraz doprowadzenie spraw do końca.