HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Szczecin

Doradztwo personalne: Szczecin i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego.

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

agencja-pracy (2)Nasza agencja doradztwa personalnego funkcjonuje na terenie Szczecina i od bardzo dawna wspiera liczne przedsiębiorstwa pod względem doradztwa personalnego, stosując jedynie skuteczne oraz innowacyjne metody. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi i najlepsze standardy. Potrafimy znaleźć pracownika praktycznie na każde stanowisko i to z każdej dziedziny.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i staramy się spełniać ich wszystkie potrzeby, nawet jeśli są naprawdę wymagające. Nie znamy żadnych ograniczeń, a wyzwania napędzają nas do pracy. Sprawdź nas i zobacz co potrafimy. Ty zlecasz nam poszukiwanie nowych pracowników oraz przeprowadzenie całego postępowania rekrutacyjnego, z my bezzwłocznie się za to zabieramy. Na podstawie Twoich kryteriów oraz wymagań, dobieramy odpowiednich kandydatów do pracy w Twojej firmie. Szukamy w różnych środowiskach i miejscach.

Lata doświadczenia, dostarczają nam potrzebnych zasobów wiedzy i kontaktów. To co nas wyróżnia to również własna, niezwykle bogata baza danych, którą od lat powiększamy oraz na bieżąco aktualizujemy, co pozwala na jeszcze szybsze wyszukiwanie konkretnych osób. Metody jakimi się posługujmy podczas rekrutacji, są nowatorskie i osobiście przez nas sprawdzone. Wiemy jak należy podchodzić do osób poszukujących pracę, aby stworzyć miłą atmosferę.

Zlecając nam zadanie selekcji pracowników, możesz być pewien, że z pewnością sprawdzimy ich wszystkie umiejętności, a także kompetencję.

Jest to możliwe dzięki narzędziom rekrutacyjnym, jakie cały czas udoskonalamy. Nasza kadra to sami wybitni specjaliści, którzy posiadają wiedzę z gruntu psychologii, socjologii, ekonomii, a także zarządzania. Zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, którzy bardzo poważnie podchodzą do swoich obowiązków i starają się pracować wydajnie oraz efektywnie.

Dla naszej agencji doradztwa personalnego liczy się jedynie zadowolenie klientów, dlatego szanujemy Twój czas, a także pieniądze. Na nas możesz śmiało postawić, bez żadnych obaw. Zapraszamy do kontaktu.