HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Poznań

Doradztwo personalne: Poznań i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego: Poznań

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

 Doradztwo personalne Poznań

agencja-pracyPoszukujesz nowych pracowników do swojej firmy, ale nie do końca masz czas się tym zająć? Żaden problem, zleć to nam! Jesteśmy prężnie działająca agencją doradztwa personalnego i od lat funkcjonujemy na rynku pracy. Swoją siedzibę posiadamy w Poznaniu i właśnie tam rozwijamy skrzydła. Nasz zespół składa się z grona specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i mogą pochwalić się znacznymi osiągnięciami w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Dla nas nie ma wyzwań, którym nie da się sprostać. Do pracy podchodzimy zawsze z pozytywnym nastawieniem i zdwojoną energią. Doskonale orientujemy się na rynku pracy w Poznaniu, zatem wiemy gdzie należy poszukiwać specjalistów z danych branż.

Doradztwo personalne, to nie tylko nasza praca, ale również prawdziwa pasja.

Dysponujemy innowacyjnymi metodami jakościowymi, które pozwalają na wybór odpowiednich kandydatów. Nie omijają nas żadne nowinki dotyczące prawa praca, czy sposób motywacji personelu. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest kompetentna kadra, dlatego stawiamy na najlepszych pracowników. Dobierzemy do Twojej firmy sprawdzonych kandydatów, których poddamy licznym testom i zadaniom. Sprawdzimy nie tylko ich zdolności, czy referencję, ale także umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach. Elastyczność to bowiem jedna z najbardziej pożądanych cech w dzisiejszych czasach. Z naszych usług korzysta wiele firm, w tym także bardzo znanych.

Cenimy sobie dyskrecję oraz zdanie klientów, dlatego staramy się sprostać wszystkim ich wymaganiom. Przykładamy szczególną uwagę do dobrej atmosfery i selekcji potencjalnych kandydatów. Z nami dobierzesz cały zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy z pewnością wiele wniosą do Twojej firmy.

Zapewniamy różnego rodzaju szkolenia, a także własną bazę danych, na podstawie, której wyszukujemy kandydatów do pracy w Państwa przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu i przejrzenia naszych propozycji. Wspólnie wybierzemy najlepszą kadrę, spełniającą wszystkie Państwa kryteria i wymogi.