HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Lublin

Doradztwo personalne: Lublin i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego: Lublin

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

 Doradztwo personalne Lublin

pracownikJeśli poszukujesz pracowników do swojej firmy w Lublinie, to postaw na specjalistów od spraw rekrutacji. Nasza firma za pomocą sprawdzonych i skutecznych metod wybierze specjalnie dla Państwa idealnych kandydatów na konkretne stanowisko pracy. Dzięki znajomości rynku i wieloletnim doświadczeniu wiemy, gdzie należy poszukiwać specjalistów z danych dziedzin. Zarządzanie zasobami ludzkimi to specjalizacja, w której czujemy się najlepiej. Znamy wiele sposobów i metod przeprowadzania rekrutacji pracowników. Poszukiwania, które prowadzimy zawsze kończą się z pozytywnym skutkiem. Wiemy jak działać żeby zadowolić klientów i poradzić sobie z największymi wyzwaniami.

Pragniemy osiągnąć sukces i stale dążymy do perfekcji. Wybierzemy tylko sprawdzonych kandydatów, a następnie przetestujemy ich umiejętności oraz zdolności. Potrafimy zbadać nie tylko kompetencje miękkie, ale także twarde. Weryfikujemy wszystkich potencjalnych pracowników i dokonujemy szczegółowej selekcji. Na bieżąco zapoznajemy się z nowymi metodami oraz narzędziami, wspomagającymi rekrutację. Na nas zawsze możesz postawić. Jesteśmy specjalnie dla Twojej dyspozycji. Pozostaw nam wybór, a sam ciesz się upragnionym spokojem. To dużo prostsze niż może się wydawać.

Bogate doświadczenie sprawia, że działamy dużo szybciej i sprawniej niż inne firmy. Wiemy również gdzie szukać wykwalifikowanych specjalistów. Potrafimy bardzo przekonywująco namawiać do zmiany obecnego stanowiska pracy, a także mądrze negocjować. Tylko wspólnie z nami osiągniesz prawdziwy sukces i dostaniesz, to na czym Ci tak bardzo zależy. Zapewniamy przeróżne szkolenia oraz własną bazę danych, na podstawie, której poszukujemy kandydatów spełniających określone kryteria. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i uważnie słuchamy Państwa potrzeb.

Wymagania zleceniodawców to nas priorytet. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji i odwiedzin strony internetowej, na której mogą Państwo uzyskać jeszcze więcej informacji. Wspólnie wybierzemy najlepszych pracowników, z jakimi kiedykolwiek zdarzyło się Państwu współpracować.