HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Kraków

Doradztwo personalne: Kraków i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego: Kraków

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Doradztwo personalne Kraków

outsourcing-kadr-placDoradztwo personalne to dziedzina, w której specjalizujemy się od wielu lat. Jeśli zatem poszukujesz nowych pracowników i chcesz komuś zlecić przeprowadzenie rekrutacji oraz selekcję kandydatów, zgłoś się do nas koniecznie. My jesteśmy najlepsi w swojej branży, a nasze doświadczenie, pozwala nam się stale rozwijać i polepszać swoje kompetencję. Nam możesz powierzyć najtrudniejsze zadania, bez żadnych obaw, ze wszystkim poradzimy sobie naprawdę wzorowo. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście, pełna rzetelność i niezwykła dbałość o szczegóły. Wszystko sprawdzamy nawet kilkukrotnie, żeby mieć pewność dobrze wykonanej pracy. Potrafimy znaleźć pracowników na każde stanowisko, nawet jeśli są t wysoko wykwalifikowani specjaliści, dla nas to żaden problem.

Doskonale znamy się na krakowskim rynku pracy i na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany. Wiemy wszystko o fuzjach, awansach, czy degradacjach pracowników. Metody headhunter oraz networking nie są nam obce i z powodzeniem stosujemy je na co dzień. Swoją wiedzę na temat doradztwa personalnego stale rozwijamy i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje o różnego rodzaju kursy bądź szkolenia. Pracują u na sami specjaliści, którzy odznaczają się bogatą wiedzą i wysokimi umiejętnościami. To właśnie dzięki nim nasza agencja zyskała tam renomowaną opinię i może skutecznie działać.

Przeprowadziliśmy już setki rekrutacji, które zawsze kończyły się pozytywnym skutkiem. Służymy Państwu także poradą i konsultacją w razie potrzeby. Na bieżąco informujemy o postępach naszej pracy. Na nas można polegać w każdej sytuacji. Podejmujemy się zleceń jednorazowych, jak też zachęcamy do stałej współpracy. Wspieramy różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz wielkie korporacje. Gwarantujemy skuteczność i najlepsze metody, które przynoszą świetne rezultaty. Jeśli chcesz zatrudnić nowego pracownika i sprawdzić wszystkie jego dotychczasowe kompetencję oraz referencję, zgłoś się do nas koniecznie. Wiemy jak należy działać, bowiem doradztwo personalne to nasza specjalność.

Zapraszamy na szkolenie dla bezrobotnych: NLP – zapewniamy finansowanie z Urzędu Pracy.