HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Katowice

Doradztwo personalne: Katowice i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego: Katowice

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Doradztwo personalne Katowice

agencja-pracy2Nie ma lepszej agencji doradztwa personalnego w całych Katowicach niż nasza. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji się tym przekonać, to duży błąd! Masz jednak jeszcze szansę. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wiedzą w jaki sposób dobierać najlepszych pracowników do swoich firm. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, różnych rozmiarów, wspieramy także ogromne korporacje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, sam możesz to sprawdzić. Jesteśmy w stanie znaleźć każdego pracownika, w tym także najlepszych i doświadczonych specjalistów, o których ubiegają się niemal wszystkie firmy w branży. To właśnie my sprawimy, że będą oni chcieli pracować tylko u Ciebie!

Dzięki innowacyjnym metodom i bardzo dobrej znajomości psychologii oraz socjologii, jesteśmy w stanie zdziałać naprawdę wiele. Zatrudniamy jedynie ekspertów, którzy są najlepsi w swoim fachu. To co ich wyróżnia to niezwykłe umiejętności negocjacji oraz przekonywania. Prawo pracy znamy bardzo dobrze i wiemy co opłaca się zaproponować. Zawsze działamy tak, abyś to właśnie Ty zyskał jak najwięcej. Wspólnie zatem wybieramy kryteria, którymi będziemy się kierować w trakcie poszukiwań. Rekrutację prowadzimy etapowo, aby niczego nie przegapić i uwzględnić różne możliwości. Poszukiwań nie zawężamy jedynie do Internetu, ale docieramy do wielu miejsc i potrafimy stworzyć idealny wizerunek Twojej firmy. Selekcja to bardzo ważny punkt procesu rekrutacyjnego, a my przeprowadzamy ją skrupulatnie i bardzo szczegółowo.

Sprawdzamy po kolei umiejętności wszystkich kandydatów i testujemy ich kompetencje. Stosujemy do tego różnego rodzaju testy, czy zadania. Nasza agencja doradztwa personalnego to miejsce, gdzie dzieje się naprawdę wiele. Z pasją podchodzimy do naszej pracy, nigdy się także nie poddajemy. Warto postawić właśnie na nas. Jeszcze nikogo nie rozczarowaliśmy i nie mamy takiego najmniejszego zamiaru. Wiemy jak istotna jest nasza praca i właśnie dlatego przykładamy do niej tak dużą wagę.