HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Gdynia

Doradztwo personalne: Gdynia i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego: Gdynia

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Doradztwo personalne Gdynia

agencja-pracyDoradzamy w wyborze nowych pracowników i proponujemy ciekawe, skuteczne rozwiązania w zakresie doradztwa personalnego! Skieruj do nas swoje kroki i zobacz jak efektywnie zarządzać swoim personelem, aby podnieść wydajność pracy w Twojej firmy. Pozostaw specjalistom, dobór kadry i szczegółową selekcję potencjalnych pracowników. Efekty naszych poszukiwań i ciężkiej pracy, na pewno Cię zadowolą. Nigdy nie robimy niczego na pół gwizdka, tego możesz być pewien. Dla nas liczy się profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy.

W swoją pracę wkładamy pełne zaangażowanie, chcemy bowiem jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Poty naprawdę wiele, a to wszystko dzięki latom praktyki, poprzez które nabyliśmy wysoki poziom doświadczenia. Zatrudniając do naszej agencji doradztwa personalnego, samych ekspertów, chcemy podnieść poziom jakości obsługi i polecić Państwu najlepsze rozwiązania, czy pomysły. Zawsze uważnie słuchamy Państwa uwag i wspólnie nakreślamy profil kandydata. Następnie szukamy osób spełniających dane wymagania.

Nic nie ujdzie naszej uwadze. Sprawdzimy wszystkie referencje i opinie o potencjalnych pracownikach, skontaktujmy się z ich byłymi pracodawcami, aby ukazać Państwu całościowy obraz ich wcześniejszej pracy. Sprawdzimy wszystkie umiejętności jakie mają wypisane w CV, a także wiele innych, które przydają się na co dzień. Jesteśmy rozsądni, dlatego sprawdzamy określonych kandydatów pod kątem stanowiska pracy, jakie mieliby zajmować. Stosujemy wiele technik i metod rekrutacyjnych, w tym także te najbardziej popularne jak np. rozmowa kwalifikacyjna oraz bardziej zaawansowane, typu headhunter.

Znamy środowisko pracy, zwłaszcza w Gdyni, gdzie prowadzimy swój działalność i stale ją rozwijamy. Zasięgamy opinii wielu informatorów na temat konkurencji oraz ich pracowników. Potrafimy bardzo przekonywująco negocjować oraz nakłaniać do zmiany aktualnego stanowiska pracy. Państwa interesy i zyski są dla nas najważniejsze. Jeśli szukasz zatem sprawdzonej agencji doradztwa personalnego, skontaktuj się właśnie z nami.