HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Doradztwo personalne Gdańsk

Doradztwo personalne: Gdańsk i okolice

Oferujemy Państwu usługę doradztwa personalnego: Gdańsk

outsourcing HR, zarządzanie zasobami ludzkimi,
prowadzimy  opisy stanowisk, oceny okresowe, testy kompetencyjne,
wykonamy określenie profili kompetencji, badamy satysfakcję pracowniczą,

Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem.  Napisz do nas

Doradztwo personalne

pracownikZamierzasz zatrudnić nowych pracowników do swojego przedsiębiorstwa, ale nie jesteś do końca pewien jak się za to zabrać? To żaden problem, pozostaw to nam – najlepszej agencji doradztwa personalnego w Gdańsku. Stworzenie kolejnych stanowisk pracy, czy rekrutacja pracowników, to niełatwe zadanie, które wymaga mnóstwa czasu. Często zdarza się, że w danej chwili nie bardzo nim dysponujesz i wtedy to my przychodzimy z pomocą. Zebrane doświadczenie pozwala nam działać jak najskuteczniej, bo wiemy co należy zrobić, aby osiągnąć pozytywne wyniki.

Sam proces rekrutacji rozpoczynamy od wnikliwej rozmowy z Państwem, w celu uzyskania dokładnych informacji i nakreślenia sylwetki pracownika. Musi przecież wiedzieć kogo mamy szukać i na jakie stanowisko. Po stworzeniu całej listy kryteriów, tworzymy różnego rodzaju ogłodzenia i zamieszczamy je na portalach społecznościowych i specjalnych stronach internetowych. Posiadamy także własną bazę danych, tworzoną przez całe lata naszej pracy. Jest więc zatem dość obszerna i pozwala na wyszukiwanie potencjalnych pracowników z różnych dziedzin. Ponadto dobrze orientujemy się na rynku pracy, doskonale wiemy, gdzie należy poszukiwać kandydatów i z kim warto się skontaktować, aby uzyskać konkretne informacje na dany temat.

Do przeprowadzenia rekrutacji oraz selekcji potencjalnych pracowników, wykorzystujemy szereg metod jakościowych, które pozwalają na szczegółowe zbadanie umiejętności i prześwietlenie kompetencji. Zbieramy także informację o pracowniku z jego poprzedniego miejsca pracy. Doradztwo personalne nie jest prostym zadaniem, jednak my radzimy sobie z nim doskonale.

Do grona naszych pracowników należą sami specjaliści, którzy wiedzą jak dobierać kandydatów i kierować pracą całego personelu. Są w stanie stworzyć nowe systemy motywacyjne oraz podnieść morale w Państwa firmie. Dzięki nam podniesiesz efektywność prac, a co za tym idzie, Twoja firma zacznie lepiej prosperować. Przyjdź do nas koniecznie, wspólnie osiągniemy cel. Zapraszamy.