HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Skanowanie dokumentów

Oferujemy usługę skanowania dokumentów.

Skanowanie – zapis – przechowywanie.

skanowanieJak się można domyślić, każda przeprowadzka to prawdziwa rewolucja – czy to w firmie, czy w życiu prywatnym. Oczywiście tysiące kartonów, ludzie oderwani od pracy i całkowity bałagan. Już nie wspominamy o zmarnowanym czasie, zmęczeniu, ryzyku uszkodzenia ważnych sprzętów i dokumentów. Dlatego zrobimy to za Ciebie !

Zajmujemy się profesjonalnie skanowaniem i przechowywaniem dokumentacji archiwalnej, jej niszczeniem, pomagamy także w przeprowadzce dokumentowej.

Z naszej strony oferujemy:

– Skanowanie dokumentów papierowych.

– Ochronę standardową dokumentów.

– Archiwizacja na nośnikach pamięci.

– Zdalny dostęp do zeskanowanych dokumentów za pośrednictwem strony www.

– Niszczenie niepotrzebnej dokumentacji.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Tutaj poziom ochrony określany jest przez klienta, oczywiście w odniesieniu do zawartości archiwum. Najwyższe standardy sprawiają, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Korzyści płynące ze skanowania dokumentów w naszej firmie:

– Duża redukcja kosztów stałych przy tym brak konieczności posiadania i utrzymania osobnej powierzchni biurowej lub magazynowej do składowania akt.

– Uniknięcie wszelkich kosztów związanych z dodatkowym wyposażeniem, zabezpieczeniem powierzchni magazynowych i kosztów związanych z zatrudnieniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej odpowiedzialnej za archiwizowanie dokumentów.

– Bardzo wygodny dostęp do skanowanych archiwów.

– Potrafimy spełnić wszystkie warunki gwarantujące bezpieczne składowanie dokumentów. Dotyczą one zarówno samego procesu składowania, udostępniania oraz niszczenia fizycznych nośników po okresie przechowywania, jak i pracy personelu uczestniczącego w czynnościach związanych z prowadzeniem danego archiwum.

Oferujemy usługi kompleksowe, które dostosujemy do obecnych i przyszłych potrzeb Państwa firmy.

Zajmujemy się także niszczeniem elektronicznych nośników informacji takich jak:

– Dyskietki, płyty CD, DVD, karty magnetyczne, twarde dyski, kasety wideo itp.

www.soapbubble.pl