HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Przechowywanie dokumentów

Oferujemy przechowywanie dokumentów.

archiwizacjaW obecnym czasie, wiele firm prowadzących swoją działalność, podlega regulacjom odnoszącym się do ochrony środowiska. A takie sytuacje jak, sprawozdania, dokumenty, wyniki czy ewidencje, powinny być archiwizowane, zgodnie z odpowiednimi przepisami.

Obecnie obowiązek archiwizacyjny wiąże się z ekologią, zwłaszcza w zakresie utrzymania odpowiednich materiałów przez określony prawem czas. Dlatego należy mieć na uwadze odpowiednią wiedzę i stosować się do niej, by ustrzec się przed konsekwencjami prawnymi. Jeśli dbamy o środowisko, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie zbudowanie archiwum elektronicznego – które niweluje kwestie związane z przetrzymywaniem i zarządzaniem dokumentacją papierową.

archiwizacja – digitalizacja – niszczenie niepotrzebnych dokumentów

Nasza firma HRL funkcjonuje zgodne z normami unijnymi, a także z naszą wewnętrzną polityką ekologiczną. Tylko u nas Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją a także niszczenie akt, odbywa się w oparciu o obowiązujące standardy, tutaj nasi klienci mają pewność, że zarządzamy ich danymi w sposób pewny, niezawodny, odpowiedzialny i ekologiczny.

Oczywiście nasza firma oprócz ekologii zajmuje się czysto istotnymi sprawami w zakresie archiwizacji dokumentów mechanicznych, prawnych, pracowniczych, finansowych itd.

U nas skanowanie dokumentacji odbywa się w odpowiednio przygotowanych warunkach i przez wykwalifikowanych pracowników. Dokumenty są w odpowiedni i w pełni profesjonalny sposób indeksowane i sortowane, a po zakończeniu procesu przywracane do stanu pierwotnego. Samo skanowanie przebiega sprawnie, szybko i zgodnie z najwyższymi standardami, znajdą się u nas Państwa dane, które będą objęte oczywiście pełną gwarancją poufności, od momentu przyjęcia dokumentów do skanowania, aż do chwili ich odbioru. A to wszystko jest możliwe dzięki sprawdzonemu zespołowi kompetentnych ludzi, jakich udało nam się zdobyć. Tylko u nas każdy klient jest dla nas priorytetowy.

archiwizacja-dokumentow

Oczywiście sugestie naszych kontrahentów czy też sama obserwacja trendów na rynkach całej Europy spowodowały, że postanowiliśmy wprowadzić rozwiązania, które coraz częściej wykorzystywane są przez przedsiębiorców odnoszących sukcesy. Z kolei na odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, otwieramy regularnie nowe przestrzenie magazynowe na Państwa potrzeby – zamiast budować czy wynajmować budynki, skorzystaj z naszej oferty! Przeznaczymy tylko dla Twojej firmy przygotowaną i specjalnie dedykowaną przestrzeń, która będzie spełniała Twoje wymagania.

Ogromne doświadczenie, jakość oraz kompetencja to nasza wizytówka. Dlatego, jeżeli poszukujesz partnera, przy tym niezawodnego, to po prostu zapytaj o szczegóły naszej oferty.