HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Elektroniczny obieg dokumentów

Zapewniamy elektroniczny obieg dokumentów w firmie.

archiwizacja-dokumentow

Nasza firma na rynku istnieje od wielu lat, jest to profesjonalna i w pełni niezależna firma, specjalizującą się we wdrażaniu i optymalizacji procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów.

W bardzo krótkim czasie potrafimy obsługiwać więcej spraw, szybciej też odpowiadamy na oczekiwania klientów, przez co stajemy się bardziej konkurencyjni. Dodatkowo obniżamy swoje koszty, poprzez zmniejszenie ilości nakładów, aby obsłużyć większą ilość spraw zachowując najwyższe standardy.

Rozwiązania systemowe dostarczane przez naszą firmę, doskonale wpasowują się w globalne procesy zarządzania dokumentami w organizacjach. Możemy zostać twoim biznesowym partnerem,  dostarczając profesjonalne usługi związane z przechowywaniem dokumentów w tradycyjnym i zewnętrznym centrum logistycznym.

Realizowane przez nas usługi obejmują:

Odbieranie dokumentów ze wskazanej lokalizacji i przygotowywanie spisów zdawczo-odbiorczych oraz rejestrację przejętego zasobu.

– Zajmujemy się także długoterminowym przechowywaniem dokumentów na tradycyjnych nośnikach danych. Realizujemy także wypożyczenia oryginałów dokumentów na życzenie Klienta, poprzez funkcję zamawiania dokumentów.

Dostarczamy zrzuty obrazów zamówionych dokumentów, bezpośrednio do systemu elektronicznej archiwizacji dokumentów.

Tutaj zaznaczmy, że nasza firma realizuje takie projekty jak – szkolenia. Bardzo chętnie dzielimy się z naszymi Klientami nie tylko wiedzą ale wymianą najlepszych praktyk.

Realizujemy szkolenia dla użytkowników systemu HRL z zakresu obsługi dostarczonych i przygotowanych funkcji systemu, te z kolei są realizowane bezpośrednio dla użytkowników lub w przypadku większych projektów dla trenerów wewnętrznych Klienta.

Nasze szkolenia z zakresu definiowania, tworzenia i implementacji są procesami biznesowymi w danym module. Prowadzimy też szkolenia dla administratorów z zakresu konfiguracji, zarządzania strukturą i uprawnieniami w systemie. Tworzymy szkolenia dla developerów z zakresu wykorzystania firmy Akta do realizowania wewnętrznych projektów integracyjnych oraz budowania indywidualnych funkcji dla systemu.

Zapewniamy stały dostęp do dokumentów za pośrednictwem strony www.

archiwizacja-dokumentówSzyfrowane i bezpieczne połączenie. Pełna kontrola nad dokumentami.