HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Elektroniczne skanowanie archiwum

Elektroniczne skanowanie naszego archiwum.

Obecny świat – to świat mobilny, dlatego musimy mieć w nim dostęp do swoich bieżących i przede wszystkim historycznych dokumentów czy też plików w każdym miejscu i na różnych urządzeniach-jest to podstawa prowadzenia firmy w dzisiejszych czasach. Dzięki elektronicznemu archiwum – jest to możliwe.

Firma HRL to błyskawiczny dostęp do plików oraz dokumentów biurowych!      

skanowanieNasza firma potrafi zeskanować dokumentacje papierową historyczną oraz bieżącą, udostępnić ją w elektronicznym archiwum, co zdecydowanie zminimalizuje koszty i czas codziennego wyszukiwania dokumentów.

Dzięki nam minimalizujesz ryzyko utraty dokumentów a dzięki ultraszybkiemu skanowaniu, twoje archiwum zawsze jest przygotowane na czas!

Firma Akta – to cała gama profesjonalnych usług związanych z procesem digitalizacji dokumentacji papierowej. Oczywiście realizujemy nie tylko skanowanie ale i cały proces przygotowania dokumentów do masowego skanowania czy też do automatycznego indeksowania, opisywania i udostępniania obrazów w elektronicznym archiwum. Tylko my zrealizujemy integracje z bieżącym obiegiem dokumentów twojej firmy, zapewniając przy tym niezbędne interfejsy do większości istniejących systemów zarządzania dokumentami. Cały proces jest zakończony umieszczeniem i przechowywaniem dokumentów papierowych w bezpiecznym archiwum.

Dzięki nam zawsze masz bezpieczny dostęp do swoich archiwalnych dokumentów!          

Z naszego pakietu e-archiwum można korzystać praktycznie natychmiast po zakończeniu operacji archiwalnej. Wystarczy się tylko zalogować do aplikacji e-archiwum i już można używać do pracy potrzebnych dokumentów przez 24 godzinny na dobę na dowolnym urządzeniu. Z kolei dokumenty znajdujące się w e-archiwum można w bardzo prosty sposób udostępnić innym osobom wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz kontrolować, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki! Dodatkowo jest tu poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, który jest bardzo szczelnie zabezpieczony.

Dzięki nam bądź mobilny i korzystaj z błyskawicznego dostępu do informacji umieszczonych w e-archiwum!

– Korzystając z naszych sprawdzonych sposobów współpracy unikniesz kosztów wdrożenia, kosztów inwestycji w hardware i kosztów za obsługę serwisową.

– Za to zyskasz, ciągły dostęp do zawsze najnowszych wersji oprogramowania zgodnego z aktualnymi przepisami prawa, niskimi kosztami miesięcznych opłat abonamentowych oraz łatwością użytkowania.